Többségi részesedést szerez a Nestlé Health Science a proteinporgyártó Orgainben
A Nestlé Health Science többségi részesedésről írt alá megállapodást a növényi alapú fehérjeporgyártóval, az Orgainnel. Az alapító és a Butterfly Equity a továbbiakban kisebbségi részesedéssel bír, míg az alapító Dr. Abraham megtartja vezető pozícióját. A megállapodásban foglalt opció alapján a Nestlé Health Science 2024-ben felvásárolhatja az Orgain egészét.
Az Orgain a Nestlé Health Science meglévő, az egészséget támogató portfolióját egészíti ki. A megállapodás szabályozói jóváhagyásra vár.
A 2009-ben alapított Orgain dr. Andrew Abraham által fejlesztett fehérjealapú turmixokat, porokat és snackeket kínál.
Kapcsolódó cikkeink
Bővíti speciális fehérjetermékeket előállító gyárát a Nestlé Németországban
A Rosbach vor der Höhe-i telephelyen a Nestlé Vitaflo üzletága…
Tovább olvasom >Weboldal indításával támogatja a Nestlé a fogyókúrás szereket szedőket
A Nestlé egészségügyi részlege új online platformot indított a testsúlycsökkentő…
Tovább olvasom >Jelentősen növelné egészséges élelmiszereinek eladását a Nestlé
A Nestlé élelmiszeripari vállalat jelentősen növelné egészségesnek minősített élelmiszerei értékesítését.…
Tovább olvasom >További cikkeink
Terjednek a sötét mintázatok az e-kereskedelemben – és gyakoribb ellenük a hatósági fellépés is
Sürgetés, nyomásgyakorlás, költségek elrejtése vagy „csepegtetése” – egyre gyakrabban alkalmazzák…
Tovább olvasom >Történelmi csúcson a vállalati fúziók – gyorsabb eljárásokkal, mesterséges intelligenciával dolgozik a GVH
2024-ben rekordszámú vállalati összefonódás történt Magyarországon, az érintett cégek összesített…
Tovább olvasom >Fagy sújtotta a hazai gyümölcsösöket – áremelkedéssel és kínálati hiánnyal indul a szezon
Május beköszöntével egyre több szezonális gyümölcs jelenik meg a boltokban…
Tovább olvasom >