Itt vannak a legművészibb pálinkás üvegek
A Rézangyal kortárs művészeket kért föl arra, hogy pálinkás üvegeket tervezzenek, így jött létre a Rézangyal Art Collection.
A Rézangyal felkérte a Spiritusz Galéria kortárs művészeit, hogy tervezzenek üvegeket a minőségi pálinkáiknak. A projektben Abonyi Alma szobrászművész, Appelshoffer Péter és Zhenia Bozukova festőművészek, valamint Kútvölgyi Léna és Tesch Katalin médiaművészek vettek részt. A Rézangyal Pálinkaház tavaly útjára indított Art Collection sorozatával arra kívánja felhívni a figyelmet, hogy a pálinka kortárs hungarikum.
Dancsok Regina, a Red Lemon Média -a Rézangyal pr-ügynöksége – munkatársa elmondta, hogy az Art Collection kezdeményezése hamarosan folytatódik, és újabb művészeket kérnek fel további pálinkásüvegek tervezésére.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Júliusban a zöldebb fogyasztói döntésekért kampányol az Auchan
Az Auchan Magyarország 2025-ben is csatlakozik a globális Műanyagmentes július…
Tovább olvasom >Az NKFH országos olívaolaj razziát indít az élelmiszerhamisítás visszaszorítása érdekében
A fogyasztók egészségének védelme és az élelmiszerhamisítás visszaszorítása érdekében a…
Tovább olvasom >Fiatalok az agrár-élelmezési szektorban a FAO kutatása szerint
„A fiatalok helyzete az agrár-élelmezési rendszerekben” címmel tette közzé ma az…
Tovább olvasom >