Galád zöldségek, reszkessetek! A hős répa megállít titeket!
Ha valamiben, akkor az Aldi karácsonyi reklámjában sosem csalódunk! Az élelmiszerlánc közösségi kommunikációja többnyire humoros és vicces posztokon alapul, így nem lepődtünk meg akkor sem, mikor belefutottunk az idei karácsonyi reklámjába.
A vállalat ugyanis érdekes módon porolt le egy régi klasszikust. A Reszkessetek betörők című film ikonikus pillanatait forgatták újra zöldségek segítségével! A Kevint megszemélyesítő sárgarépa teketóriázás nélkül védi meg otthonát a betörőktől, és a végén az egész család boldogan ünnepel!
Kapcsolódó cikkeink
Mintegy 5 millió eurót fordít zöld energiára az Aldi Írországban
Az Aldi Ireland bejelentette, hogy 5 millió eurós beruházással energiatakarékos…
Tovább olvasom >Rekordmélyre zuhant az innováció a spanyol FMCG-piacon
Spanyolországban 15 év alatt 48%-kal esett vissza az új termékek…
Tovább olvasom >Több mint kétmilliárd forintos fejlesztéssel bővíti e-töltőhálózatát az E.ON Drive Infrastructure az ALDI-nál
Országszerte megnöveli az elektromosautó-töltőinek teljesítményét az E.ON Drive Infrastructure Hungary…
Tovább olvasom >További cikkeink
A Temu már az európai élelmiszerpiacot is célba vette
Egyre komolyabb fenyegetést jelent az európai kiskereskedelem számára a kínai…
Tovább olvasom >Egyharmad Balatonnak megfelelő öntözővíz-készlet áll rendelkezésre
A rendkívüli aszály és a csapadékhiány ellenére minden öntözési igényt…
Tovább olvasom >A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú…
Tovább olvasom >