Elhalasztják a Bocuse d’Or kontinentális selejtezőit is
A koronavírus-járvány miatt elhalasztják a Bocuse d’Or nemzetközi szakácsverseny eredetileg tavaszra meghirdetett kontinentális selejtezőit.
Észak- és Dél-Amerika közös selejtezőjének és a dél-amerikai cukrászok számára kiírt Copa Mayának a perui főváros, Lima május 3-4-én adott volna otthont, ehelyett az új dátum szeptember 25-26. lesz – tájékoztatták a szervezők pénteken az MTI-t.
A Bocuse d’Or Europe eredetileg tervezett időpontja május 28-29. lett volna, ezt a selejtezőt szeptember 3-4-én tartják meg Tallinnban.
Az ázsiai és óceániai térség selejtezőjét a tervek szerint július 1-én és 2-án rendezik meg a kínai Kantonban.
A következő cukrász világbajnokságot 2021. január 24-25-én, míg a Bocuse d’Or világdöntőjét 2021. január 26-27-én tartják meg Lyonban – közölték a szervezők. (MTI)
Kapcsolódó cikkeink
Utcai gasztrofesztivál, vacsoraestek és fesztiválos ételrendelés a SopronFesten
A SopronFest Gourmet programjainak keretében, egy héten át városszerte a…
Tovább olvasom >Három új menüsorral újít a Michelin-ajánlott szarvasi bisztró
Három új degusztációs menüsorral újult meg a Michelin Guide Bib…
Tovább olvasom >Új szintre emelik a balatoni gasztronómiát: megoldást hozhat a szezonalitásra és a munkaerőhiányra a Balatoni Kulináris Műhely
A térség éttermei, borászatai és szakképző intézményei közösen alakították ki…
Tovább olvasom >További cikkeink
Csökken a kereskedelem jövedelmezősége – érdemi forrásokat nyit meg a kormány
Május 28-án tartották a Laurel Számítástechnikai Kft. sorrendben 12. Retail…
Tovább olvasom >5500 szépségrajongóval telt meg az MVM Dome
Minden korábbinál nagyobb érdeklődés mellett zajlott le május 23–24. között…
Tovább olvasom >Sikerrel zárult a III. REL Szervezők Napja
Magyarország élen jár a rövid ellátási láncok támogatásában – hangzott…
Tovább olvasom >