Újabb Lidl nyílik Győrben
December 10-én nyitja meg kapuit a nagyközönség előtt a Lidl harmadik üzlete Szabadhegyen, a Bilux főhadiszállásának szomszédságában. Ezzel a német üzlethálózat egy éven belül harmadik boltját adja át Győrben.
Az első győri boltot nehezen nyithatták meg a németek: hónapokig kísértetházként állt az épület, az engedélyezési eljárás elhúzódása miatt. A második és a harmadik Lidl beüzemelése ennél már jóval gyorsabban történt.
Idén a két Lidl bolt mellett megnyílt a Duna Center és az ETO Park is – ez a két bevásárlóközpont egyébként ugyanarra a napra időzítette a nyitást -, az Aldi szintén a Fehérvári út közelében nyitott új áruházat. Emellett az Auchan sem tett le győri terjeszkedéséről – írja a kisalfold.hu nyomán a penzcentrum.hu.

Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Rózsaszín kamionok és kortárs művészek és influencerek hozzák mozgásba a reményt
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >SAP: Nagy ugrás a PwC vállalati erőforrás-tervezésében
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Az Adidas bevétele 3 százalékkal nőtt a harmadik negyedévben
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >

