Trade Marketing Klub: Előzd meg a kiégést!
A következő Trade Marketing Klubülést, immár hagyományosan, júniusban Szabi a Pék éttermében tartjuk. Várunk mindenkit 2023. június 1-én 15 órára a Trade Marketing Klub különleges klubülésére!
Vendégeink:
Bíró Bence Péter pszichológus, a Business Burnout Biblia című könyv szerzője és
Feitel Balázs, az Ipsos piackutató managing directora, a „Trust in leaders” kutatás hazai adoptációjának előadója
Érezted már azt, hogy közel állsz a kiégéshez? Vagy már meg is tapasztaltad? Beosztottként vagy vezetőként nehéz minden nap helyt állni? Ha szeretnéd tudni, hogy hogyan ismerd fel a kiégés jeleit, hogy hogyan előzheted meg és hogyan állíthatod meg a kiégést, hogy vezetőként a bizalomépítés milyen szerepet játszik a kollégák jóllétében, akkor gyere el a klubülésre. Töltődj fel, szerezz új ismereteket és érezd jól magad!
Hol? Szabi a Pék Éttermében, a Panificio il Basilico Étterem galériáján, Szentendrén, a Bükkös patak partján. (2000 Szentendre, Bükkös part 80.)
A klubülés, a szakmai program térítésmentes, az étel, ital fogyasztás pedig önköltséges.
A létszám korlátozott, így a regisztráció sorrendjében tudsz „széket foglalni”. A klubülés várhatóan 18 óráig tart majd.
Jelentkezni május 29-ig lehet a következő linken: https://trade-marketing.hu/#esemenyek
Az esemény támogatója A CÉGDOKTOR – KORPOSZKÓP KFT. https://acegdoktor.com/korposzkop-kft
A Trade Marketing Klub facebook csoportjában mindig olvasható a következő eseménymeghívót. Ha szeretnétek itt nyomon követni a trade marketing eseményeket, csak kattintsatok a következő linkre: https://www.facebook.com/groups/103723403049661
További információ: Kiss Laura 06 30 3353871, office@instoreteam.hu
Kapcsolódó cikkeink
A foci mindent visz
Patinás helyszínen, a MOMKult Kupolatermében, a PICK és Mizo vendéglátásában…
Tovább olvasom >Jön az idei utolsó Trade Marketing Klubülés – POPAI POP díjátadóval
November 28-án a MOM Kulturális Központ (MOMKult) különtermébe várunk mindenkit,…
Tovább olvasom >TMK 2in1: Workshop és grillparty
A Trade Marketing Klub június 6-án délután egy különleges, teraszra…
Tovább olvasom >További cikkeink
MBH Bank: A januári inflációs adat után 4,6%-ra emeljük idei inflációs prognózisunkat
A decemberi 4,6%-os év/év alapú áremelkedést követően 2025. januárban 5,5%-kal…
Tovább olvasom >Nem magyar sajátosság a kiugró januári infláció – ekkor fékezhet az áremelkedés
Az év eleji áremelések hatásai egyértelműen megmutatkoznak a legfrissebb inflációs…
Tovább olvasom >Új alapokra helyezi együttműködését Magyarország és a FAO
A magyar kormány és az ENSZ Élelmezési és Mezőgazdasági Szervezete…
Tovább olvasom >