Szavazz a kedvenc Menteshelyedre, garantált kedvezményekért!
A menteshelyek.hu a paleo, vegán, cukormentes, regenor, tejfehérjementes, laktózmentes, szénhidrát-csökkentett és gluténmentes ételeket is kínáló helyek és mentes termékeket gyártó, vendéglátó és forgalmazó egységek gyűjtőoldala.
Az oldal együttműködésben a Metro-val, a nutribullettel, a sweet tv-vel és a Wooden Spoon-nal idén is felhívást indított: keresik a Menteshelyek kedvenc helyeit a szálloda, bisztró, bolt, cukrászda, drogéria, étterem, főzőstúdió, kávézó, pékség, bár és webshop kategóriákban.
A nyertes helyek egy évig viselhetik a Menteshelyek kedvenc helye címet és Metro vásárlási utalványt is nyernek.
Szavazni a https://menteshelyek.hu/
Ráadásként, a verseny végén a Menteshelyek Facebook oldal követői között 1 db 1 éves sweet tv előfizetést, ahol 1 kóddal 3 készüléken 115 magyar TV csatornát nézhet ingyenesen és 1 db nutribullet® CrispLite Vision 8L Air Fryer-t sorsolnak ki!
Kapcsolódó cikkeink
Matcha Latte zabitalt vezet be kínálatába az Oatly az Egyesült Királyságban
Az idei nyarat új, matcha latte ízű zabitallal dobja fel…
Tovább olvasom >A növényi táplálkozással ismerkedtek a Radnóti diákjai
A NÉGYOSZ tavaly novemberben indult OkosFehérje programja újabb állomásához érkezett:…
Tovább olvasom >A vegánok gyakrabban vásárolnak élelmiszert, mint a húsfogyasztók
A vegánok és vegetáriánusok lényegesen gyakrabban járnak élelmiszert vásárolni, mint…
Tovább olvasom >További cikkeink
Jövő szombaton kezdődik a Nyitott Napok Porta rendezvénysorozata
Jövő szombaton Szatmár és Bereg térségének bemutatkozásával kezdődik a Nyitott…
Tovább olvasom >Újabb drágulási hullám a baromfipiacokon: a csirkemell ára egy év alatt 17 százalékkal nőtt
Jelentősen emelkedtek a baromfitermékek árai Magyarországon az elmúlt hónapokban –…
Tovább olvasom >62 700 vásárlás – minden korábbi rekord megdőlt az ALDI Sziget-boltjában
Immár nyolcadik alkalommal települt ki az ALDI a Sziget Fesztiválra…
Tovább olvasom >