PUTYIN BIZONY ELSZÁMÍTOTTA MAGÁT!
Vajon hogyan és mikor ér véget az orosz-ukrán háború? Mi lesz az Európai Unió sorsa? Milyen válsággal kell szembenéznünk az elkövetkező években? Hogyan alakítja a G20 a világ jövőjét?
Krizsó Szilvia vendége Dr. Balázs Péter volt külügyminiszter a FutureTalks Business Podcast következő, szeptember 5-én, este 20 órakor látható adásában.
Többek között beszélgetnek az aktuális külpolitikai történésekről és a világ távolabbi jövőjéről. De az is kiderül, hogy mit jelent a modellháború fogalom, miért olyan fontos az, hogy az Európai Unió tagjaként mi is részt vehetünk a G20-ak döntéseiben, és vajon hogyan alakul majd át az európai szövetségrendszerünk a válság nyomán. Ha valaki szeretné megnézni a FutureTalks Business Podcast legújabb adását, itt iratkozhat fel youtube csatornánkra:
Kapcsolódó cikkeink
Súlyos gond lehet az élelmiszer-termelés egyik fontos alapkövével
A műtrágya a modern élelmiszer-termelés egyik legfontosabb alappillére – és…
Tovább olvasom >Soha nem látott válságban a magyar meggy: luxuscikké válhat a gyümölcs
Történelmi mélypontra került a magyar gyümölcspiac, különösen a meggyágazat, amelyet…
Tovább olvasom >Semsei Rudolf: „Az is törzsvendég, aki évente egyszer jut el hozzánk”
Folytatódik a Trade magazin Business Podcastja Mi kell ahhoz, hogy…
Tovább olvasom >További cikkeink
NGM: tovább dübörög a turizmus – májusban több mint 1,7 millió turista érkezett a hazai szálláshelyekre
A kormány folyamatosan azon dolgozik, hogy egyre több külföldi vendéget…
Tovább olvasom >