Nagy dobásra készül Törökországban a Carrefour
A Carrefour 100 további hiper-, illetve szupermarket megnyitását tervezi 2010-ben Törökországban, a 2009-re tervezett 60 után – jelentette be a francia kiskereskedelmi lánc.
A kiskereskedelmi lánc ezenfelül további 100 áruház megnyitását tervezi Hard Discount márkanév alatt, szintén a jövő évben.
A cég szóvivő útján közölt álláspontja szerint ez a nagyberuházások és az erős növekedés időszaka Törökországban. Ezt támasztja alá, hogy a fogyasztói vásárlások várhatóan évi 6,7 százalékos növekedést érnek el 2012-re, szemben a 2008-as 2 százalékkal – írja a Világgazdaság Online.

Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Megvannak a kutatási adatok: kiderült, mik az idei karácsonyi slágertermékek és mennyit költünk rájuk
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >A személyes tapasztalat segíti a megváltozott munkaképességű dolgozók elfogadását – kutatás
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Vámkötelesek lesznek a Temu és a Shein küldeményei az EU-ban
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >

