Müzli finomított cukor nélkül: a Gat Foods megtalálta a megoldást
A reggelizőpelyhek cukortartalma mindig magas volt, ám vásárlói oldalról egyre nagyobb az igény az olyan termékek iránt, amelyekben valamilyen alternatív, egészséges édesítő váltja fel a finomított cukrot, miközben az ízélmény nem változik.
Ezt a problémát oldotta meg az izraeli Gat Foods, amely nemrég dobta piacra Fruitlift nevű, gyümölcs alapú termékét, amely természetes növényi rostokat tartalmaz és számos ízben kapható és kiváló természetes édesítőszere a Gat Foods reggelizőpelyheinek.
„Számos cég kísérletezett már mesterséges és természetes édesítőszerekkel a reggelizőpelyheket illetően, ám a Fruitlift elkülönül ezektől, mivel 90 százalékban gyümölcsalapú, ezért nincs a többi édesítőszerre jellemző mellékíze. A Fruitlifttel édesített reggelizőpelyhek sokkal jobb ízűek és még egészségesek is”, közölte Michal Katzir Emek, a Gat Foods nemzetközi marketingigazgatója a FoodIngredientsFirsttel.
Kapcsolódó cikkeink
Nemzetközi koalíció követeli az aszpartám betiltását
Egyre nagyobb nyomás nehezedik az Európai Bizottságra és az uniós…
Tovább olvasom >Folyik a meccs pehelysúlyban
Bár a hazai „árdagály” visszahúzódik, a cereália világpiaci kitettsége –…
Tovább olvasom >A Kellogg CEO-ja szerint a szegények egyenek csak müzlit vacsorára?
„Müzlit vacsorázni mostanában nagyon trendi, és arra számítunk, hogy a…
Tovább olvasom >További cikkeink
Tudatosabban vásárolunk? Töretlen a kereslet a hazai ízek iránt
Több száz magyar termelővel működik együtt a Kifli.hu, hogy minél…
Tovább olvasom >Jelentősen nőtt az Alibaba negyedéves nyeresége
Az Alibaba Group Holding kínai e-kereskedelmi óriás adózott eredménye jelentősen…
Tovább olvasom >Új marketing- és kommunikációs vezetővel erősít a Gránit Alapkezelő
2025 februárjától Csonka Attila irányítja a Gránit Alapkezelő marketing-, kommunikációs…
Tovább olvasom >