Megnyílt az első magyar önkiszolgáló raktár
Az amerikaiak egy része már közel 50 éve nem otthon tárolja a szükségtelen használati cikkeit, hanem önkiszolgáló raktárakban. A kifejezetten erre a célra épült raktárépületekben mindenki akkora tárolót bérel és az után fizet, amekkorára szüksége van.
Magyarország elsőként megnyitott önkiszolgáló miniraktára is kanadai „találmány". Az Észak-Amerikában bevált önkiszolgáló raktárak november óta ugyanis már Magyarországon is elérhetők: Budapesten, az M5-ös autópálya mellett található a Euro Mini Storage.
Az itt elérhető 1 m2 és 27 m2 közötti tárolók akár már harminc napra is bérelhetők – az első hónapban mindössze 1 euróért – és néhány nyilvánvaló kivételtől eltekintve szinte bármit elhelyezhetünk bennük. A raktárak a legmodernebb biztonsági rendszerekkel vannak felszerelve és egy belépő kártya segítségével a nap bármely órájában hozzáférhetünk tartalmukhoz – írja a piacesprofit.hu.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Rekordszinten a vállalatvezetők elköteleződése a fenntarthatóság iránt
A K&H fenntarthatósági index legfrissebb adatai szerint a vállalatvezetők hozzáállása…
Tovább olvasom >Kismértékben emelkedett a FAO élelmiszerár-indexe júniusban a hús, tejtermékek és növényi olajok drágulása miatt
Az ENSZ Élelmezésügyi és Mezőgazdasági Szervezetének (FAO) pénteki jelentése szerint az élelmiszer-alapanyagok…
Tovább olvasom >Mitől tízszereződhet meg egy-egy bor ára?
Kevesebben vannak világszerte, mint ahány ember járt az űrben, számuk…
Tovább olvasom >