Márciusban lesz új elnöke a szállodaszövetségnek
Március harmadik hetében tart soron kívüli tisztújító közgyűlést a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége (MSZÉSZ), ahol megválasztják a szövetség új elnökét – mondta Kovács István, a MSZÉSZ főtitkára az MTI érdeklődésére.
Kovács István jelezte, hogy a szervezet folyamatos működését ahogy eddig is, az ügyvezető elnökség biztosítja. Az elnök személyére a régióüléseken javasoltak alapján a szállodaszövetség választmánya tesz javaslatot a közgyűlésnek, a jelöltek közül a közgyűlés választ – ismertette.
Niklai Ákos tizenöt év után december 27-én mondott le a MSZÉSZ elnöki tisztségéről. A szakember a HOTREC-ben (az EU tagországok szálloda és vendéglátó szövetségeinek konföderációja) 2018. végéig alelnöki tisztséget tölt be. (MTI)
Kapcsolódó cikkeink
Az irodapiacon túlkínálat, a kiskereskedelmi ingatlanok és szállodák terén visszatérő kereslet várható 2025-ben
A magyar kereskedelmi ingatlanpiacot jelenleg a tranzakciószámok csökkenése és a…
Tovább olvasom >Szállodaszövetség: kiemelkedő volt a decemberi forgalom a szállodákban
A magyarországi szálláshelyek teljesítménye decemberben is a várakozáson felül, kiemelkedően…
Tovább olvasom >Szállodai étel- és italszolgáltatás 2022
Nagyot változott a szállodákban az étel- és italszolgáltatások (F&B) súlyának…
Tovább olvasom >További cikkeink
Strandválasztás okosan: így változik a Balaton turisztikai térképe
A Balaton továbbra is verhetetlen a hazai nyaralók körében –…
Tovább olvasom >Az amerikai fagylaltnap alkalmából akció indult vasárnap a Balatonnál
Ezer gombóc fagylaltkupont rejtenek el vasárnaptól a Balaton körül az…
Tovább olvasom >