Könnyedebb ízű, mégis jellegzetesen komlós sörrel jön ki a Dreher
A Dreher legújabb söre egy új, növekvő fogyasztói igényt kiszolgálva könnyebb ízvilágot kínál a vásárlóknak. A Dreher 4.0 minőségi sörélményt nyújt könnyedén, 4%-os alkoholtartalommal.
A globális sörpiacon egyre nagyobb teret nyernek a könnyed ízvilágú sörök. A Dreher ezért döntött úgy, hogy ezen a piacon is megjelenik a dreheri hagyományokra építő, mégis merőben új irányt mutató termékkel.
A márka a Dreher 4.0-val azoknak kíván kedvezni, akik nem rajonganak a nagyon keserű és eltelítő sörökért, de a jellegzetes komlós ízt szeretnék mégis visszakapni, amikor belekortyolnak az italba. Azokra a fogyasztókra is számítanak, akiknek fontos a tudatos életmód és odafigyelnek az alkoholtartalomra. Emellett pedig munkanapok utánra vagy szabadidős elfoglaltságokhoz is ajánlják az új terméket.
A Dreher 4.0 márciustól érhető el az üzletekben 0,33 literes slim can és üveg kiszerelésben, illetve a vendéglátóhelyek számára KEG hordóban is.
Kapcsolódó cikkeink
Egyre népszerűbb a sör alkoholmentes változata Németországban
Egészségügyi okokból, az íze miatt, vagy szimplán a választás szabadsága…
Tovább olvasom >Alkoholmentes korszakváltás: kihívások és lehetőségek a söripar globális porondján
Geopolitikai akadályokkal és új fogyasztói trendekkel néz szembe az európai…
Tovább olvasom >Május 17. ünnep a magyar kisüzemi sörök kedvelői számára
Május 17-én, szombaton újra országos program keretében nyílnak meg az…
Tovább olvasom >További cikkeink
Nagy Márton: árréskorlátozást vezetne be a kormány a háztartási cikkeket árusító boltokra
A kormány szerdán tárgyalhatja, csütörtökön pedig várhatóan elfogadhatja azt az…
Tovább olvasom >Rekordméretű élelmiszergyűjtést szervez a Magyar Élelmiszerbank Egyesület pénteken és szombaton
A Magyar Élelmiszerbank Egyesület által szervezett pénteki és szombati adománygyűjtésen…
Tovább olvasom >A Pick Szeged Zrt. nyeresége csökkent, árbevétele nőtt tavaly
A Pick Szeged Zrt. adózott eredménye 2024-ben 6,7 milliárd forint…
Tovább olvasom >