Ismét keressük a HoReCa Hősöket!
Június végéig még lehet jelentkezni az idei HoReCa Hős címre, összesen 10 meghirdetett kategóriában. A díjátadóra a Business Days konferencia első napján, szeptember 25-én kerül sor.

Az idei Horeca Hősök verseny
részleteit Hermann Zsuzsanna, a tagozat alelnöke mutatta be
A Magyar Marketing Szövetség (MMSZ) HoReCa és Event Tagozata és a Trade magazin által 2021-ben alapított HoReCa Hősök versenybe újra pozitív példákat keresnek. Az akkor COVID-válság okozta túlélési ötletek, praktikák, stratégiák után, most a gazdasági nehézségek okozta kihívásokra adott megoldásokra vagyunk kíváncsiak. Csak egyszerűen mesélje el Ön is történetét, és legyen HoReCa Hős!
A kitüntető címre maguk az érintettek pályázhatnak fotókkal, vagy akár videóval illusztrált történetük feltöltésével a www.horecahosok.hu oldalon. A pályázatokban bemutathatják, hogy melyek voltak azok a szükségszerű, hagyományostól eltérő lépések, amelyeket megtettek és amelyek segítették a vállalkozás megmaradását.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Komoly veszélybe kerülhetnek a magyar élelmiszergyártók az árrésstop miatt
Az árrésstop bevezetése nyomán eddig szigorúan titkolt információk kerültek nyilvánosságra:…
Tovább olvasom >Zsigó Róbert: az árrésstoppal érintett élelmiszereknek átlagosan 17,7 százalékkal csökkent az ára
Az árrésstop egy hete lépett életbe, az érintett élelmiszereknek átlagosan…
Tovább olvasom >NAV: a webáruházak sem bújhatnak ki a kiskereskedelmi adó megfizetése alól
A kiskereskedelmi adót a webáruházaknak is fizetniük kell, ha az…
Tovább olvasom >