Ingyenes lesz a X. Budapesti Pálinkafesztivál
Belépődíj nélkül rendezik meg május 7. és 10. között a Városháza Parkban a X. Budapesti Pálinkafesztivált, amelyen ezúttal az almából készült párlatok lesznek a főszerepben.
A fesztivál ebben az évben kerítések helyett nagyobb alapterületen és még több kiállítóval várja a látogatókat május második hétvégéjén – közölték a szervezők az MTI-vel.
A hagyományoknak megfelelően ezúttal is főszerepbe kerül egy hazai gyümölcs, idén így almás pálinka- és ételkülönlegességek színesítik majd a gasztronómiai felhozatalt.
A Pálinkafesztivál négy napja alatt olyan neves dzsesszformációk, utcazenészek és DJ-k gondoskodnak a hangulatról, mint Járai Márk, Petruska András és a Temesvári Duó, a Stahl Barbi és Havai Gábor Duó, a Takács Eszter Band, valamint DJ Gozth a Hősökből.
A fesztiválon idén először a HelloPay rendszer veszi át a készpénzes fizetés helyét, ezzel téve gyorsabbá és kényelmesebbé a vásárlást. (MTI)
Kapcsolódó cikkeink
Indul a jövő kulináris tehetségeinek keresése: kezdődik a S.Pellegrino Young Chef Academy verseny hetedik kiadása
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Pálinka, szerelmem…
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >NGM: a kormány a cukrászdákra is kiterjeszti az 5+1 pontból álló vendéglátóipari akciótervet
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >


