Hat új hipermarketet nyit Oroszországban az Auchan
Idén Omszkban, Szamarában, Szentpéterváron és Moszkvában létesülnek újabb Auchan áruházak, további két helyszínről még folynak a tárgyalások. Ludovic Holiner, az Auchan orosz vezetőségének tagja úgy nyilatkozott, hogy év végéig 39-re nő az országban működő áruházak száma. A cég a válság ellenére nem állt el beruházási terveitől, a következő három évben folytatódik az áruházlánc terjeszkedése Oroszországban.
Az Auchan jelenleg 640 sajátmárkás terméket forgalmaz Oroszországban, ezek forgalma tavaly a teljes bevétel 10 százalékát jelentette. Idén további 500 termékkel bővül az áruházlánc sajátmárkás termékeinek kínálata.
Az Auchan által forgalmazott termékek 70 százaléka Oroszországból származik, árai jellemzően 15-30 százalékkal a piaci átlag alatt mozognak.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Elképesztő összeget közölt a Tesco: 12 milliárd forintnyi Clubcard kupont és utalványt adott vissza hűséges vásárlóinak
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Az Auchanban megduplázható a nyugdíjasoknak járó élelmiszer-utalványok 30 000 forintos értéke
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Tíz éve van jelen Magyarországon a Pepco – folytatódik az expanzió
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >