Európa sem csendes
Az európai vásárláshelyi eszközök seregszemléjét gyors egymásutánban Párizsban – Le Salon Retail Marketing Solutions március 25–27. – és Londonban – VM&Display Show április 9–10. – is megrendezték. Mindkét eseményt nagy érdeklődés övezte.
A cikk a Trade magazin 2025/6-7. lapszámában olvasható.
Párizsban a POP verseny, köztük a diákok különleges pályamunkái vonzották a legtöbb érdeklődőt, és itt került sor a Shop! POPAI szervezetek éves vezetői találkozójára is.
Londonban a POPAI Zone területén a kiállítói standok mellett a fenntarthatóság, a fórumszínpadon pedig a Shopper szeminárium előadásai kerültek a szakmai közönség figyelmének középpontjába.

POPAI Zone London
A következő nagy esemény Londonban az „IMPACT25 Sustainability Summit” június 25-én a Woburn House-ban kerül megrendezésre, ahol a Retail Marketing legújabb fenntarthatósági aspektusai kerülnek nagyító alá. A felvezető előadást Wayne Hemingway, a Hemingway Design társalapítója tartja, majd neves szakemberek, többek közt a Lindt, a DS Smith, Arken, Elemis, Linney, Vertas előadói lépnek színpadra.
Kapcsolódó cikkeink
Felelősen a jövőért
A Smurfit Westrock elkötelezetten támogatja Párkány városát, és aktívan részt…
Tovább olvasom >Lassul a növényi húsalternatívák piaca – visszavonulót fúj a brit Tesco
Várhatóan nem teljesíti a brit Tesco azt a 2020-ban kitűzött…
Tovább olvasom >Dohányboltok: kevesebb termék, koncentrált forgalom, új növekedési utak
A nemzeti dohányboltok FMCG-forgalma – tehát a dohánytermékeket nem tartalmazó…
Tovább olvasom >További cikkeink
Fitch: élénkülő világgazdaság a vámháborús enyhülés nyomán – Kína és az USA húzhatja a növekedést
A vártnál erősebb gazdasági teljesítményre számít 2025-ben a Fitch Ratings:…
Tovább olvasom >A dinnyeimport mennyisége 51 százalékkal csökken
A tavalyihoz képest a dinnyeimport mennyisége 51 százalékkal csökkent, ami…
Tovább olvasom >A Magyar Termék védjegy a cégeknek közösséget, a vevőknek megbízható minőséget ad
A kölcsönös előnyökön alapuló szakmai együttműködések képessé teszik a vállalkozásokat…
Tovább olvasom >