Az oktatás a lényeg
Az Étrend Egyesület, vállalásának megfelelően, májusban tárgyalásokat kezdett a Kereskedelmi Kamara oktatási ügyekben illetékes főosztályának vezetőjével. A találkozón a szakma reprezentánsai feltárták a szakképzésben bevezetni szándékozott modulrendszer hibáit, amelyek alapvetően az előzetes egyeztetés elmaradásából származtathatók.
Megerősítették: nem öncélú kritizálás a cél, hanem segítő jobbot kívánnak nyújtani egy hatékony és a modern szakmai követelményeknek megfelelő oktatási rendszer kialakításában.
A kamara nyitottnak bizonyult az együttműködésre, az Étrend Egyesület pedig szeptemberig kidolgozza saját, részletes koncepcióját, amely a hosszú távú együttműködés alapját képezheti.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Új üzemeltetője lesz a Gundel és a Bagolyvár éttermeknek
Megegyezett a Danubius Hotels az Eventrend Grouppal a Gundel étterem…
Tovább olvasom >A nyáron éledhet újra a hazai szállodaipar
A korlátozások fokozatos feloldásával várhatóan a nyári hónapokban éledhet újra…
Tovább olvasom >Tavaly mintegy 70 százalékkal csökkent a legnagyobb öt romániai repülőtér utasforgalma
Tavaly mintegy 70 százalékkal csökkent az öt legnagyobb romániai repülőtér…
Tovább olvasom >