A Szintézis telepítette az első trafik pénztárgép rendszert
A Szintézis Zrt. elsők között telepített az országban trafik pénztárgép rendszert. A Nagybajcson nyíló nemzeti dohányboltban érintőkijelzős kasszamegoldás fut. A helyi ABC pénztárgép rendszerét is évek óta a Szintézis üzemelteti, így nem is volt kérdés, hogy a trafik pályázat nyertese a továbbiakban is a cégnek szavazott bizalmat.
– Nagyon szigorú előírások szerint kell kialakítani a dohányboltokat, a fal és a padló színe, sőt a nemzeti dohányboltot jelző tábla anyaga és kivitelezési módja is szigorúan meghatározott, így azt mondhatom, hogy a kassza informatikai rendszerének telepítése volt az egyik legkönnyebb lépés – mondta az üzlet tulajdonosa.
A Szintézis Informatikai ZRt. 25 éves tapasztalattal és kereskedelmi partnerek közreműködésével fejlesztette ki a TRAFIK rendszert, amely teljes mértékben megfelel a Nemzeti Dohány kiírásának.
További információk: www.szintezis.hu/trafik
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
A Magyar Termék védjegy a cégeknek közösséget, a vevőknek megbízható minőséget ad
A kölcsönös előnyökön alapuló szakmai együttműködések képessé teszik a vállalkozásokat…
Tovább olvasom >Csatlakozik a Bonafarm Csoporthoz Szautner Péter
A Bonafarm Csoport vezérigazgató-helyetteseként és csoport stratégiai igazgatóként folytatja pályafutását…
Tovább olvasom >A Lidl és az Agrárminisztérium bejelentette: indul a hazai dinnyeszezon
Megérkezett az első, magyar beszállítóktól származó görögdinnye szállítmány a Lidl…
Tovább olvasom >