3500-ra nőtt a Biedronka üzleteinek száma Lengyelországban
A Poznań melletti Skórzewóban nyitotta meg a lengyel Biedronka 3500. üzletét.
A portugál Jerónimo Martins tulajdonában lévő csoport közlése szerint, hogy az üzletet a Biedronka hálózatában elsőként a „fenntartható fejlődés” stratégiájával összhangban alakították ki – elektronikus árcímkékkel, LED-es világítással és CO2-hűtő megoldásokkal.
Az üzletet fotovoltaikus panelekkel szerelték fel, a parkolóban pedig egy autót akár 20-30 perc alatt feltölteni képes elektromosjármű-töltőpontok találhatók – közölte a kiskereskedő.
A vásárlók széles hús- és sajtkínálatból, friss- és pékáruból, valamint testápolási termékek közül válogathatnak a 833 négyzetméteres eladótérrel rendelkező üzletben, ahol három hagyományos és hét önkiszolgáló kasszánál lehet fizetni.
Szlovákiai terjeszkedés
Októberben Ana Luisa Virginia, a Jerónimo Martins pénzügyi igazgatója bejelentette, hogy a Biedronka üzletlánc terjeszkedésének részeként jövő év végéig megnyitja első szlovákiai üzleteit, melynek eredményei a Biedronkáétól külön kerülnek jelentésre.
A pénzügyi igazgató nem zárta ki a romániai terjeszkedés lehetőségét sem. A vállalat évek óta fontolgatja a piacralépést itt is, ugyanakkor ez a szakember szerint jelenleg nem tartozik a legfőbb prioritások közé.
Kapcsolódó cikkeink
A Shopper Park Plus nyolc kiskereskedelmi parkot vásárol Lengyelországban
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Prémiumként eladott takarmánygyümölcs: kettős minőség Romániában, reputációs kockázat a régióban
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Elérte 2025-ös célját a Carrefour Spanyolország: megnyílt a 100. új üzlete
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >További cikkeink
NGM: 2026-ban 11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Január 2-án lenne 110 éves az első magyar informatikatanár: Kovács Mihály már a PC-k előtt számítástechnikát tanított
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Szilveszter: rövidített nyitvatartás a boltokban – január 1-jén általános boltzár
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >
