XVIII. Business Golf Championship
Június 16-án rendezték meg Bükön a tizennyolcadik évébe lépett Business Golf Championship eseményt. A Perla Service népszerű rendezvényére ez évben is 300 fő fölötti vendég és golfozó látogatott el.
A vendégország program keretében az idei évben Olaszország várta a vendégeket, elsőként az európai országok közül. A program fővédnökségét Massimo Rustico, Olaszország budapesti nagykövete vállalta, aki személyesen is részt vett a rendezvény programjain.
Az olasz nap keretében idén az olasz FCA Csoport autóit lehetett megcsodálni. Az Alfa Romeo, Jeep és Fiat autókat folyamatosan tesztelhették.
A népszerű grillpartiebédhez a hagyományos, vendégországfogásokat Roberto Favaro és stábja készítette el. Idén a vendégek megkóstolhatták a szarvasgombás rizottót is, olasz borokkal kísérve a a gálavacsorán.
Az este pedig Erox Martini adott nagy sikerű koncertet, ahol az olasz vendégek vezetésével kezdődött el a tánc.
A golfos programok közül a kezdők versenyén idén is sokan indultak a vendégek közül, értékes díjakért. Többen először fogtak golfütőt a kezükbe. De népszerűek voltak a már megszokott íjászat, air soft lövészet, kisvasutas pályatúra programok is. A helikopterezést idén is sokan kipróbálták. A hölgyeket pedig a Shiseido kozmetikusai kényeztették. Az estét látványos tűzijáték, majd a tombola zárta. //
Marco Iannaccone (UniCredit Bank – Deputy CEO), Bárány István (Perla Service – tulajdonos),
H.E. Massimo Rustico (Olaszország nagykövete), Massimiliano Di Silvestre (BMW Group Hungary – Managing Director)
Az esemény együttműködő partnerei:
Kapcsolódó cikkeink
Globális innovációs központot nyitott Portugáliában, Olaszországban pedig növeli részesedését a Lidl
Portugáliában nyitotta meg két új globális innovációs központját a Lidl…
Tovább olvasom >Franciaországban és Olaszországban is elindul a Kaufland online piactere
A Kaufland online piactere 2025 késő nyarától Franciaországban és Olaszországban…
Tovább olvasom >Liga párt európai képviselője: nem lehet mecsetet nyitni üzlethelyiségben vagy pizzériában
A hatályos olasz törvények szerint az országban nem lehet mecsetet…
Tovább olvasom >További cikkeink
GKI Elemzés: EU-s források nélkül csak döcögne a hazai gazdaság
Idén május 1-én ünnepeljük uniós csatlakozásunk 21. évfordulóját. EU-s tagságunknak…
Tovább olvasom >Csökkentette az élelmiszerárakat az árrésstop és az online Árfigyelő bővítése
2025 áprilisában csökkent az infláció és az élelmiszerárak növekedési üteme…
Tovább olvasom >NGM: mindig fellépünk az indokolatlan áremelés ellen, a következő hónapokban tovább csökkenhet az infláció
Áprilisban az infláció mértéke 4,2 százalékra, míg az élelmiszerinflációé 5,4…
Tovább olvasom >