Vénusz: 60 éves a magyar háziasszonyok kedvence
A Vénusz vidám napraforgói immár 60 éve megtalálhatóak a boltok polcain. A megbízható minőségű magyar étolaj ugyanis 1952 óta nélkülözhetetlen a magyar háziasszonyok konyhai eszköztárából.
A Vénusz 60 éve jelképezi a minőségi magyar étolajat, melyet azóta is ellenőrzött forrásból származó magokból állítanak elő. A Vénusz étolaj minden cseppjében tükrözi a minőségi olajok legfőbb jellemzőit, a szép napsárga színt és a napraforgómagból készült olajra jellemző igen enyhe illatot.
Generációk óta sokoldalú segítőtársa a magyar háziasszonyoknak a konyhában, kiválóan alkalmas sütésre, főzésre, pácolásra, vagy akár sütemények, saláták elkészítésére. A különböző praktikák és Vénusszal készített receptek évtizedek óta anyáról leányra szállnak, megőrizve így a magyar konyha remekeit.
A minőségi napraforgóolaj élettani hatását tekintve igen kedvező, hiszen bővelkedik természetes E-vitaminban, növényi szterinekben és esszenciális zsírsavakban.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Csökkentette az élelmiszerárakat az árrésstop és az online Árfigyelő bővítése
2025 áprilisában csökkent az infláció és az élelmiszerárak növekedési üteme…
Tovább olvasom >ÖRT-NMHH Minikonferencia: Merre tovább influenszer reklámozás?
Milyen szabályok vonatkoznak ma az influenszerekre? Hol húzódnak az etikai…
Tovább olvasom >Bővül az ALDI app: ezentúl kuponok is elérhetők
Újabb mérföldkőhöz érkezett az ALDI applikáció. A vásárlók mostantól bármely…
Tovább olvasom >