Varga: a költségvetés helyzete nem tenné szükségessé a reklámadót
Nem az ördögtől való a reklámadó bevezetése – mondta a Parlamentben napirend után Varga Mihály. Úgy fogalmazott: azt támogatják, hogy olyan szektorokat is bevonjanak a közteherviselésbe, amelyek eddig nem elég nagy súllyal vettek részt benne, de a kormány most azt mérlegelte, hogy ennek az adónak a bevezetésére szükség van-e vagy nincs.
A költségvetés a közelmúltbeli egyenlegjavító lépések után nem teszi szükségessé a reklámadót – mondta a miniszter. Nem kizárt mégsem, hogy ősszel mégis bevezetnék a reklámadót, mert ennek a kérdésnek nem csak gazdasági, hanem kulturális szálai is vannak – tette hozzá.
(Sz.I., Világgazdaság Online)
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Itthon egy robotporszívó, Lengyelországban a legújabb csúcs iPhone vezeti a Black Friday toplistát
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >NGM: biztonságos és tudatos vásárlás a Black Friday ideje alatt, erre érdemes figyelnie a vásárlóknak
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Tízéves az ország legnagyobb iskolai adománygyűjtő programja a PontVelem, a GLS és a Máltai Szeretetszolgálat szervezésében
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >

