Újabb magyar igazgató az Eckes-Granini csoportnál
Vállalatcsoporton belüli kinevezéssel 2010. október 1-től Bartos Marianna tölti be az Eckes-Granini Group személyzeti és szervezetfejlesztési igazgatói pozícióját.
Bartos Marianna az ELTE Bölcsészettudományi karán diplomázott, és az elmúlt 18 évben értékesítési, majd HR-területen szerzett tapasztalatot multinacionális FMCG-vállalatoknál, a Mars Magyarországnál és a Johnson and Johnson Kft. Fogyasztási cikk divíziójánál.
A SIÓ-ECKES Kft.-hez 2008-ban csatlakozott, mint a piacvezető gyümölcslégyártó személyzeti igazgatója.
Az új pozícióban Bartos Marianna feladata lesz – a magyarországi személyzeti munka irányítása mellett – a 14 országra kiterjedő Eckes-Granini Group nemzetközi HR-projektjeinek vezetése és a leányvállalatok HR-tevékenységének támogatása.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Vezetőváltás a Henkel magyarországi Consumer Brands üzletága élén
2025 április elsejétől Maurizio Salvaggio a Henkel Magyarország Consumer Brands…
Tovább olvasom >A piaci kihívások mellett is növekedni tudott a BioTechUSA-cégcsoport
Közzétette éves jelentését a tisztán hazai tulajdonú BioTechUSA-cégcsoport: a gazdasági…
Tovább olvasom >Megújult a KOMETA – Jó étellel a jó életért
Buona vita!, azaz jó élet lett az olasz gyökerekkel is…
Tovább olvasom >