Új üzletet nyitott a Lidl
Új áruházat nyitott a Lidl a II. kerületben, a Máriaremetei út 1. szám alatt.
Az üzlet korábban a CBA-alapító, egyben az üzletlánc tiszteletbeli elnöke, Baldauf László tulajdonaként a CBA-lánchoz tartozott. Most felújított, a Lidl sztenderdjeinek megfelelően átalakított formában fogadja a vásárlókat.
A Lidl még tavaly év végén vette át Baldauftól hét budapesti, illetve Pest megyei egység üzemeltetési jogát.
A fővárosban a Máriaremetei úti üzlet mellett a Ferenciek terén lévő, a Rákóczi úti és az Arany János utcai, a Budapest vonzáskörzetében működő korábbi CBA áruházak közül pedig az szadai, az ürömi és a veresegyházi került át a német harddiszkont-lánchoz. (origo)
Kapcsolódó cikkeink
Csendes offenzívában a sajátmárkák az európai élelmiszerboltok polcain
A sajátmárkák lassan, de biztosan lépnek ki a másodhegedűs szerepből:…
Tovább olvasom >Eladná olaszországi vállalatát a Carrefour
A francia Carrefour kiskereskedelmi óriás fontolgatja olaszországi üzletágának eladását, és…
Tovább olvasom >Frissesség, kényelem, érték – újradefiniálja a hipermarket formátumot Svédországban az ICA Maxi
Szembemegy a svédországi ICA Maxi a hipermarketek Európa-szerte tapasztalható hanyatlásával.…
Tovább olvasom >További cikkeink
Több a kérdés, mint a válasz: mit árulnak el valójában az Eurostat friss fogyasztási adatai Magyarországról?
Megjelentek az Eurostat 2024-es fogyasztási és gazdasági statisztikái, és ahogy…
Tovább olvasom >Teniszpályányi fagyasztó, 5 szupermarketnyi hűtőraktár, 4 hőzóna és naponta 100 ezer hűtött termék – ilyen a Kifli.hu nyári logisztikája
Naponta közel 100 ezer hűtött és több mint 6600 fagyasztott…
Tovább olvasom >A Heineken 0.0 a mozivászonra gurul: új fejezet a mértékletesség kultúrájában az F1® THE MOVIE-val
A Heineken 0.0 hivatalos partnerként csatlakozott az Apple Original Films F1®…
Tovább olvasom >