Új székhelye van a WizzAirnek
A Wizz Air új irodaházba költözött Budapesten. A cég a Dunához közeli Millennium Towerben rendezte be új központját, mely 8000 négyzetméteres területen terül el, és a jövőben tovább bővíthető lesz ugyanabban az épületben. Az április elején beköltözött irodaházban a légitársaságnak saját bejárata és recepciója van, valamint dolgozói számára kizárólagos kantin is rendelkezésre áll.
Kalaus Valter, a tranzakciót lebonyolító Newmark VLK Hungary ingatlantanácsadó cég ügyvezetője szerint az elmúlt két-három évben kevés új irodaprojekt indult Budapesten, és a szerződések többsége hosszabbítás volt. Az új központot a Wizz Air követelményeinek megfelelően alakították ki, és a bérlő számára lehetőség van a jövőbeni bővülésre is. A bérleti szerződést rugalmas kondíciókkal kötötték hosszú futamidőre.
A légitársaság új irodaházba költözése a budapesti irodapiacon is észrevehető lépés, és a cég számára lehetőséget teremt arra, hogy modern és hatékony munkakörnyezetet biztosítson dolgozóinak, miközben tovább növeli jelenlétét a magyar fővárosban.
Kapcsolódó cikkeink
Történelmi zuhanás: összeomlott a Wizz Air árfolyama a gyenge gyorsjelentés után
Drámai árfolyameséssel reagált a piac a Wizz Air legfrissebb gyorsjelentésére:…
Tovább olvasom >Átverés a levegőben: hamis utazási kártyákkal csalnak a Wizz Air nevében
Csalók próbálják megtéveszteni a gyanútlan utazókat a Wizz Air 21.…
Tovább olvasom >Újra vizsgálja a GVH a Wizz Air vállalásait – lejárt a kompenzációs kötelezettség öt éve
Utóvizsgálatot indított a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) a Wizz Air Hungary…
Tovább olvasom >További cikkeink
Marika hazatér
A magyarországi Ír Nagykövetség a Szent Patrik-napot március 17-én a…
Tovább olvasom >Az euróövezetben és az Európai Unióban havi összevetésben csökkentek, éves szinten nőttek a termelői árak áprilisban
Az euróövezetben és az Európai Unióban (EU) havi összevetésben csökkentek,…
Tovább olvasom >Megjelent az FMCG-piac 2024. évi kereskedelmi toplistája
Maradt minden a régiben: Lidl, SPAR, Tesco a dobogósok sorrendje!…
Tovább olvasom >