Új igazgató a Kométa vezetőségében
A KOMÉTA ’99 ZRt. Lengyel András személyében új igazgatót nevezett ki 2010. január 1-től húsértékesítési üzletága élére.
A szakember a Danone-tól érkezett a vállalathoz, ahol korábban a Baby Nutrition üzletág Országos Üzletfejlesztési Menedzsere, illetve azt megelőzően a Joghurt üzletág Országos Modern Trade vezetője volt.
Lengyel András (40) 1994-ben az UNILEVER Magyarország Kft-nél kezdte meg a szakmai karrierjét, majd ezt követően a Kellogg Magyarország Kft-nél, a HENKEL Magyarország Kft-nél, valamint a MAPA-Spontex /SÖKE Hungária Kft-nél folytatta pályafutását.
A Kométa ’99 ZRt. új húsértékesítési igazgatójaként a feladati közé tartozik a húsértékesítési üzletág irányítása, az import és export tőkehús-értékesítés – a vállalat e tevékenysége révén közel 20 országban van jelen, összforgalmának hozzávetőlegesen a felét adja – koordinációja.

Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Jól hangzik a 11 százalékos vagyonbővülés, de a Blochamps szerint ez csupán a szűk elit boldogsága
A Blochamps Capital szerint a felületes szemlélőnek megtévesztő a jegybank…
Tovább olvasom >Adni Öröm! – Országos összefogás az iskolakezdéshez
Immár ötödik alkalommal hirdeti meg közös tanszergyűjtő akcióját a Magyar…
Tovább olvasom >10 millió forinttal támogatja a nehéz sorsú fiatalokat a Lidl
Nagy érdeklődés övezte a Lidl és a Tisza Cipő kollaborációja…
Tovább olvasom >