Törley-fesztivál új helyszínen
Koncertekkel, kiállítással, rengeteg koccintanivalóval és új helyszínnel várja a kellemes ízek és dallamok kedvelőit kedden és szerdán a Sambosi-Törley Jazzfesztivál.
„A tizennegyedik alkalommal megrendezett fesztivál idén a budafoki Törley Pezsgőpincészet gyönyörű udvarán várja az érdeklődőket” – mondta el az MTI-nek Bosnyák Ilona, a rendezvény szervezője. Hozzátette: a dzsesszfesztivál a parkolási nehézségek miatt költözött el az elmúlt évek koncertjeinek otthont adó pesti vármegyeháza díszudvaráról.
A vendégeket pezsgős koccintás várja minden nap a koncertek előtt.
A rendezvény első napján a Tony Lakatos Quintetté lesz a főszerep. Az este nyolc órától kezdődő koncerten Tony Lakatos szaxofonon, Axel Schlosser trombitán, Michael Flügel zongorán, Thomas Heidepriem bőgőn játszik, a dobok mögött pedig Jean-Paul Hochstatter ül.
Szerdán először a Sárik Péter Trió lép színpadra este nyolc órától. Utána a fesztivál záró koncertjét a Kozma Orsi Quartet adja. A fesztivál kísérőrendezvényeként mindkét nap délután négy órától Bátki László festőművész képeit nézhetik meg az érdeklődők.
„Nagyjából kétszáz emberre számítunk esténként” – mondta Bosnyák Ilona, hozzátéve, hogy a koncerteket rossz idő esetén is megtartják, mert a helyszín teljesen fedett.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
„Bevált receptek és új hullámok” – trade marketing a következő években (online, térítésmentes konferencia)
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Magyar élelmiszeripari cégek mutatkoznak be Dubajban
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Interpack 2026: Fontosabb, mint valaha
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >

