Tokaj-Eger: együttműködés a borturizmusért
A Turizmus Világnapja alkalmából közös játékot hirdetett az Egri, Illetve a Tokaj-hegyaljai Turisztikai Desztináció Menedzsment Szervezet, a borturizmus népszerűsítése érdekében – tájékoztatott kedden az egri önkormányzat médiareferense.
Az akció keretében a legjobb egri játékos egy két éjszakát magában foglaló hegyaljai kirándulást és borvacsorát nyerhet, a Tokaj-hegyalján játszók legkiválóbbja pedig hasonló programon vehet részt a hevesi megyeszékhelyen – közölte Zentai László.
A közös cél, hogy megismertessék a turistákkal a helyi kulturális és turisztikai kínálatot és az ország két keresett borrégióját – tette hozzá.
Mint elmondta: kedden mind az egri, mind a tokaji tourinform irodába, a tarcali Hat Puttonyos Borfaluba, a szerencsi Világörökségi Kapuzatba, a Tállyai Borok Házába és a Dereszla Infopontba betérő vendégek egy kvízjátékot tölthetnek ki, melyen mindkét borvidéken a legeredményesebb kérdőív kitöltő egy kétszemélyes, kétéjszakás pihenéssel gazdagodhat.
A Tokaji Borvidéken játszók közül a legsikeresebb vendég Egerben a Hotel Senator-Házban tölthet el két éjszakát párjával, illetve egy hangulatos Szépasszony-völgyi borkóstolón is részt vehetnek.
A legeredményesebb egri játékos pedig, másodmagával a Tokajban hamarosan megnyíló Hotel Kelepben tölthet el két éjszakát, amelyhez a tállyai Oroszlános Borvendéglő ajánlott fel borvacsorát – mondta Zentai László. (MTI)
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Megújuló gasztronómiai koncepció a Danubius Hotelsnél
Papdi László a Danubius Hotels F&B igazgatója az elmúlt egy…
Tovább olvasom >A fal adja a másikat – A nap képe
Mármint az alátámasztást – merthogy asztalláb nélkül is van élet!…
Tovább olvasom >