Többezer hátrányos helyzetben élő gyermek és családjaik számára tette szebbé Karácsony ünnepét a SIÓ-ECKES
2010-ben a Parlamentben tartott állami Karácsonyi ünnepség, az Operaházban hagyományosan, rászoruló gyermekeknek tartott karácsonyi Diótörő előadás kis vendégei részére adományozott a legnépszerűbb hazai gyümölcslé márka gyártója és forgalmazója termékeket a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat által.
Az Ünnepek előtti héten pedig mintegy tízezer darab SIÓ VitaTigris Gyümölcspüré jutott el a Magyar Ökomenikus Segélyszervezet közvetítésével az iszapkárosult-, az árvizektől sújtott területekre, valamint számos, az országban működő Családok Átmeneti Otthonába.
„Az országot sújtó természeti katasztrófák 2010-ben minden korábbinál több család életét lehetetlenítették el, ezért döntött úgy a SIÓ, hogy az eredetileg tervezetteken felül a Karácsonyt a segítség jegyében tartja. A felelős gondolkodás nemcsak egy-egy program meghirdetését vagy több-kevesebb egyszeri vagy éppen zárt akciót jelent, hanem mindezek hatékony és hosszú távú biztosítását is.” – hangsúlyozta Nagy Györgyi, Vállalati PR tanácsadó.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Közeleg a Lidl Balaton-átúszás
A jövő héten, július 26-án rendezik a 43. Lidl Balaton-átúszást,…
Tovább olvasom >Tudatos táplálkozás – az okos döntések számítanak, nem a szigorú szabályok
Továbbra sem érzik a fogyasztók, hogy enyhülne rajtuk a magas…
Tovább olvasom >A gyerekek jövője most a tét – 198 Tesco-üzletben lehet szavazni
Országszerte 198 Tesco üzletben szavazhatnak a vásárlók elsősorban gyerekeket és…
Tovább olvasom >