Tisztítószermárkáival köt együttműködéseket a Reckitt Benckiser
Lysol és Dettol márkáinak erejére építve a Reckitt Benckiser idegenforgalmi vállalatokkal és hotelekkel köt megállapodásokat. Július végén a Delta AirLines légitársasággal kötött Lysol tisztítószer-szállításokra vonatkozó szerződést a cég mosdói és nagyforgalmú területei számára.
Hosszú távú partnerségre lépett az Avis Budget autókölcsönzővel, valamint a Hilton Hotelsszel abban bízva, hogy az üzletnek új lendületet adhat a turizmus újraindulása – az autókölcsönzések, valamint a szállodai szobafoglalások felpörgése.
A cég vezérigazgatója 100 millió fontos extraberuházás keretében kíván professzionális higiéniai üzletágat építeni új növekedési területeken.
Kapcsolódó cikkeink
A világ legjobb FMCG-reklámjai
A nézők elfogadják, hogy reklámot kapnak, cserébe elvárják, hogy az…
Tovább olvasom >Új tulajdonosa lesz a Air Wicknek, a Calgonnak és a Cillit Bangnak is
A Dettol-tulajdonos Reckitt Benckiser bejelentette, hogy átszervezi portfólióját és eladja…
Tovább olvasom >30 éve számíthatunk a Reckitt márkáira Magyarországon
A Reckitt Benckiser Group PLC egy brit multinacionális, fogyasztási cikkeket gyártó vállalat, amelynek…
Tovább olvasom >További cikkeink
Országos Kereskedelmi Szövetség: az árrés nem profit!
Az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) nemzetközi élelmiszer-kereskedő tagvállalatai az elmúlt…
Tovább olvasom >Orbán Viktor a Kossuth Rádióban: a kereskedők 10 százaléknál többet nem rakhatnak rá a beszerzési árra
Március közepétől a kormány 10 százalékban maximalizálja az árrést 30…
Tovább olvasom >GKI Elemzés: Miért drágulnak folyamatosan az élelmiszerek?
Az elmúlt időszakban kiemelt figyelmet kapott az alapvető élelmiszerek –…
Tovább olvasom >