Tesco: februártól indulhatnak a magyarországi boltbezárások
Febuár elejétől 13 veszteséges üzletét zárja be a Tesco Magyarországon – tudta meg a Magyar Nemzet. Az év során további üzletekre is sor kerülhet. A Portfolio megkeresésére a Tesco közölte: ahogy a múltban sem, így ezúttal sem kommentálnak médiaértesüléseket.
Februártól 13 üzletet zár be a Tesco Magyarországon a lap információi szerint. Főként vidéki, veszteséges üzleteket szüntetnek meg. Ha azonban nem javulnak az eredmények, további boltbezárásokra is sor kerülhet.
Mindezt két nappal ezelőtt közölték a Tesco Global Áruházak Zrt. vezetői a 222 egységből álló bolthálózatot üzemeltető régiós vezetőkkel. Mivel a szóban forgó üzleteket bérlik, nem kell vevőt keresniük a bolthelyiségekre. A lap szerint főleg kisebb boltokat szüntetnek meg, de így is közel 1000 alkalmazott munkája kerülhet veszélybe a lépés következtében. (portfolio.hu)
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Százezrével vásároljuk a speciális élelmiszereket
Intelligens keresőt vezet be a Kifli.hu a speciális étrendet követők…
Tovább olvasom >12 358 rászoruló lakhat jól a Tesco és vásárlói által két nap alatt gyűjtött élelmiszerekből
A tavalyi mennyiséghez képest 100 tonnával több adomány érkezett a…
Tovább olvasom >„Mancs a bajban!” – tízezrek fogtak össze a menhelyi állatokért
Sikerrel zárult a SPAR Magyarország és az Országos Állatvédőrség Alapítvány…
Tovább olvasom >