Szupermarketet nyitott az Auchan Zalaegerszegen
Szupermarketet nyitott csütörtökön az Auchan Zalaegerszegen, az év végéig két további egység átadása is várható – közölte az áruházlánc MTI-vel.
Az 1500 négyzetméteres új zalaegerszegi áruház a szekszárdi után a második az Auchan ilyen formátumú üzletei sorában.
Az áruházlánc 19 hipermarketet, 18 töltőállomást, 2 szupermarketet és egy superstore formátumú üzletet, valamint online áruházat működtet Magyarországon. Idén ősszel egy győri szupermarket és egy soproni superstore üzlet megnyitása szerepel az üzletlánc terveiben.
Az Auchan Retail Magyarország korábbi közleménye szerint 40 új munkahely jött létre a zalai megyeszékhelyen. Az áruházlánc Magyarországon mintegy 7000 dolgozót foglalkoztat.
A nyilvános cégbeszámoló szerint az Auchan a 2018. március 31-én zárult üzleti évben több mint 5 százalékos éves növekedéssel 309,5 milliárd forint nettó árbevételt ért el. Adózott eredménye 6 százalékos növekedéssel meghaladta a 3,8 milliárd forintot. (MTI)
Kapcsolódó cikkeink
Gazdag zöldségkínálattal találkozhatnak a fogyasztók a húsvét előtti időszakban
Bőséges zöldségkínálattal várják a vásárlókat a hazai boltok, a hazai…
Tovább olvasom >Átadták az első okos értékesítési pontot, az Auchan GO-t
Hivatalosan is megnyílt az Auchan Magyarország új, innovatív kereskedelmi egysége,…
Tovább olvasom >Néha majd főétkezünk!
A snackelést cikkünk elsősorban a paradigmaváltásra számítók szemszögéből vizsgálja. A…
Tovább olvasom >További cikkeink
Trónfosztás a luxusvilágban: az Hermès megelőzte az LVMH-t
A luxusiparban új korszak kezdődhet: az Hermès átvette a világ…
Tovább olvasom >Stratégiai partnerségre lép a The Body Shop nemzetközi kozmetikai cég és a TOURMIX magyar zöld logisztikai startup
Együttműködésbe kezdett a fenntarthatósági piac két kulcsfontosságú szereplője, az állat-…
Tovább olvasom >Candy – 80 éve a jövőt inspirálja, most új korszakot nyit
A Candy, az olasz tradicionális háztartásigép-márka idén ünnepli fennállásának 80.…
Tovább olvasom >