Szacsvay László színművész, a Príma üzletekben segít a vásárlóknak!
Egyenesen a százholdas pagonyból érkezik segítség az önkiszolgáló kasszáknál! Sokakat meglepett az elmúlt napokban, amikor a Vörösvár Kft. által üzemeltetett CBA és Príma boltokban, az önkiszolgáló kasszákat használták. Ugyanis a megszokott női géphang helyett Szacsvay László, a Nemzet Színésze címmel kitüntetett, Jászai Mari-díjas művész hangján hallhatók segítő instrukciók.

Szacsvay László
Néhány Príma és CBA üzletben nem hétköznapi módon készülnek a húsvétra. Az ünnep egyik szimbólum-állatát, a Nyuszit hívták segítségül., hogy megkönnyítse a tudatos bevásárlást. A közösségi oldalukon olvasható felhívás szerint, a Nyuszi követésével megtaláljuk azokat a friss és minőségi termékeket, amelyek támogatják az könnyed ünnepi készülődést. A vásárlás végén egy igazi nosztalgikus hangulatban lehet részünk: megszólal gyermekkorunk egyik kedvenc meséjének karaktere, a Nyuszi, Szacsvay László hangján. Ő keltetette életre Micimackóban a folyton zsörtölődő, de szerethető tapsifülest.
„Sokak számára a húsvéti készülődés egyfajta stresszforrást jelenthet. Ezt igyekszünk oldani az üzletterek dekorálásával, kedvező áru, de minőségi termékkínálattal és ismert hangok, karakterek, szimbólumok megjelenítésével. Az, hogy Művész úr elfogadta a felkérésünket, igazán megtisztelő számunkra, hiszen rajongói vagyunk munkásságának. Olvashattunk mostanában a szinkronszínészek alulfizetettségéről szóló híreket, így fogalmazódott meg bennünk a gondolat, hogy megbecsülésük jeleként támogathatnánk munkásságát valamilyen formában. Ezért kértük fel erre az együttműködésre, amely színesíti a vásárlóink mindennapjait is.”
– mondta Breier Péter tulajdonos.
Az akciós felhívás szerint, csak március végéig hallgató az üzletek rádiójában és az önkiszolgáló kasszáknál Szacsvay László hangja.
További részletek és üzletlista: www.vorosvarkft.hu
Kapcsolódó cikkeink
Több mint 13 tonna adomány gyűlt össze a NOE és a CBA közös húsvéti akcióján
Több mint 13 tonna adomány gyűlt össze a Nagycsaládosok Országos…
Tovább olvasom >Privát és Privát Max üzletek CBA színekben
„Jelentős mérföldkő a CBA történetében: a Kerekes Kft. csatlakozásával tovább erősödik…
Tovább olvasom >További cikkeink
Nagy Márton: árréskorlátozást vezetne be a kormány a háztartási cikkeket árusító boltokra
A kormány szerdán tárgyalhatja, csütörtökön pedig várhatóan elfogadhatja azt az…
Tovább olvasom >Drágább Barbie, soványabb Heinz – Trump vámjai átrajzolják a globális fogyasztói piacot
Donald Trump vámpolitikájának hatása egyre több iparágat érint: játékgyártók, autóipari…
Tovább olvasom >Csaknem 20 százalékkal olcsóbb élelmiszerek? A kormány elégedett az árréscsökkentés eredmnyeivel
„Egyre több terméket lehet olcsóbban megvásárolni az árréscsökkentésnek köszönhetően, az…
Tovább olvasom >