Robotokkal fertőtlenít a Central Food Hall
Fertőtlenítő robotokat használ a thai Central Food Hall üzletei tisztántartására. A régióban ez az első olyan cég, amely ilyen módon oldja meg a takarítást a koronavírus elleni harcban.
A robotokat a WHO minősítette. A gépek néhány perc alatt képesek 99,9 %-ban tökéletesen elpusztítani a vírusokat.
A takarítórobotok akkor „dolgoznak”, amikor a szupermarket zárva tart. A gépek UV-C fényt alkalmaznak a fertőtlenítésre, amelynek az a nagy előnye, hogy nincs semmiféle hatással az élelmiszerekre. A technológiát már három éve alkalmazzák Thaiföldön kórházak, iskolák, hotelek, vállalatok és gyárak fertőtlenítésére.
Inside Retail
Kapcsolódó cikkeink
Egyelőre nem engedjük át a takarítást a robotoknak
Az ár-érték arány a legfontosabb szempont a magyarok körében amikor…
Tovább olvasom >Cseh agrárminiszter: péntektől szigorúbban ellenőrzik a Szlovákiából Csehországba érkező teherkocsikat
A cseh hatóságok péntektől szigorúbban fogják ellenőrizni a határátkelőkön a…
Tovább olvasom >A ragadós száj- és körömfájás megjelenésének megakadályozása érdekében Szerbia fertőtlenítő pontokat állított fel a szerb-magyar határon
A ragadós száj- és körömfájás megjelenésének megakadályozása érdekében Szerbia fertőtlenítő…
Tovább olvasom >További cikkeink
Történelmi utazás a magyar bor nyomában – Egerben folytatódik a Rubicon és az MKIK előadássorozata
Május 15-én Egerben folytatódik a Rubicon Intézet és a Magyar…
Tovább olvasom >Gulyáságyúval és tacskófutammal indul a food truck szezon
Több száz éves „food truckok” érkeznek a Kincsem Parkba –…
Tovább olvasom >Május 13-án startol a 44. Országos Borverseny – Dr. Nagy István agrárminiszter fővédnöksége mellett nyitják meg a rangos eseményt
A Hegyközségek Nemzeti Tanácsa (HNT) 2025. május 13-án rendezi meg…
Tovább olvasom >