Primark: továbbra is nagy az érdeklődés, de új üzletnyitásról nincs döntés

Szerző: Trademagazin Dátum: 2025. 08. 11. 11:05

Tavaly májusban óriási érdeklődés mellett nyitotta meg első magyarországi üzletét a Primark, amely azóta is a hazai vásárlók egyik kedvenc fast fashion célpontja.

A nyitás napján kígyózó sorok jelezték, hogy az ír divatlánc megérkezett Magyarországra – azóta pedig főként a gyermek- és női ruházat iránt nőtt a kereslet.

A Világgazdaságnak nyilatkozva a vállalat képviselője elmondta: folyamatosan figyelik a vásárlói igényeket, ugyanakkor jelenleg nincs hivatalos döntés arról, mikor nyílhat újabb Primark-üzlet hazánkban.

A cég szerint a magyar piacon tapasztalt siker biztató, de a terjeszkedési terveket gondos előkészítés előzi meg, és a jövőbeli üzletnyitások időzítéséről egyelőre nem tudnak információt adni.

Kapcsolódó cikkeink