Megnyílt az első One Magyarország márkaüzletet Budapesten
Több mint másfél éves előkészítő munka után megnyitotta első „zászlóshajó” márkaüzletét a 4iG csoporthoz tartozó One Magyarország a budapesti Westend City Center bevásárlóközpontban a korábbi Vodafone márkabolt helyén.
A budapesti bevásárlóközpontban megnyílt üzlet a One első márkaüzlete, amely a teljesen új dizájnnal kezdi meg működését, amit a későbbiekben a teljes hálózatra kiterjesztenek – mondta a megnyitón Bányai Tamás, a One Magyarország vezérigazgatója, hozzátéve, hogy az átalakulás sokkal többről szól, mint egyszerű „átmárkázás” vagy „logócsere.”
A korábbi tagvállalatok integrált vezetékes és mobilhálózatára építve sokkal innovatívabb szolgáltatást tud majd nyújtani a One, egyben építve a csoporton belül felhalmozott különleges szakértelemre – fogalmazott.
A harmadik pillér, ami megkülönbözteti a társaságot a versenytársaitól, az ügyfélközpontú szolgáltatás, „erős értékajánlat”, versenyképes tarfiákkal. Megjegyezte, hogy a digitális felületek mellett a fizikai találkozópontoknak is fontos szerepük lesz a jövőben.
A társaság korábbi közlése szerint a 4iG csoport távközlési kereskedelmi szolgáltatásait január 1-jétől egyesíti, így a Vodafone Magyarország, a DIGI, az Antenna Hungária és az Invitech lakossági és nagyvállalati távközlési szolgáltatásai „One” márkanév alatt jelennek meg.
„Célunk, hogy a magyarországi távközlési szolgáltatók közül a One márkanévhez híven az elsődleges választást jelentsük a lakossági és az üzleti előfizetők számára is”
– fogalmazott a cégvezető.
Bányai Tamás megjegyezte: a DIGI, az Invitech és Antenna Hungária szolgáltatásainak egy kézbe integrálása történelmi pillanat a magyar távközlési piacon.
A korábbi Vodafone és a DIGI üzleteinek egyesítésével országszerte 98 településen, 135 üzlettel van jelen a One Magyarország. A január végéig márkanevet váltó, és az év során fokozatosan megújuló üzletek nem csupán arculatukban, de az ügyfélkiszolgálásban is teljesen új koncepciót és minőséget képviselnek – tette hozzá.
A társaság közleményében hangsúlyozzák, hogy a One mobiltarifái január 1-jével nem változtak. Egyes csomagokat más néven találnak meg az ügyfelek, de a csomagok tartalma és díjszabása megegyezik a korábbi Vodafone- és DIGI-tarifacsomagokéval
– írták.
A társaság sávos kedvezményeket nyújt a több szolgáltatást igénybe vevő ügyfeleknek, illetve előrukkoltak új, korlátlan beföldi adatforgalmat és beszélgetést tartalmazó mobil előfizetésekkel mind a lakossági, mind a kisvállalkozói ügyfélkor számára, és a feltöltőkártyás ügyfeleknek is kínálnak új megoldásokat.
Bányai Tamás a társaság termékkínálat közül kiemelte, hogy a One az egyetlen magyarországi távközlési szolgáltató, amely csomagajánlataiban külön díj nélkül biztosítja az RTL+ Premium teljes kínálatát, így az ügyfelek extra költség nélkül férhetnek hozzá a Bajnokok Ligája, az Európa Liga és a Konferencialiga mérkőzéseihez, valamint az RTL exkluzív saját gyártású tartalmaihoz, filmekhez, sorozatokhoz.
Kérdésre válaszolva elmondta, hogy jelenleg dolgoznak azon, hogy az RTL+ előfizetők a jelenlegi jelszavukkal is hozzáférjenek One előfizetés keretében a prémium tartalmakhoz.
Csáki Richárd, a One Magyarország kereskedelmi és értékesítési vezérigazgató-helyettese kiemelte: a üzleteket egy teljesen új koncepció mentén alakították ki, ami az első pillanattól kezdve „az ügyfélélményt szolgálja, a gyors és hatékony szakmai segítségnyújtástól a közvetlen kapcsolat kialakításáig”. A cég új szlogenje, a „Minden pillanat számít” is ezt jelképezi – tette hozzá.
A belső tér kialakítását a londoni KVB Design nemzetközi szakértőivel, a Room Design Studio, illetve a 4iG csapatával közösen végezték.
Bányai Tamás kérdésre válaszolva elmondta, hogy a kormánnyal kötött stratégiai megállapodásban rögzített célokat tartani fogják. Jelenleg 2 millió háztartást érnek szélessávú internettel és a jövőben a hibrid, valamint a tisztán optikai hálózatfejlesztések folytatódnak, de „felpörgetik” a gigabit letöltési sebességet biztosító 5G mobilhálózat fejlesztését is.
A 4iG Vodafone-ban történő tulajdonszerzése óta eltelt elmúlt két évben háromszor annyi bázisállomást építettek ki, mint az azt megelőző két esztendőben – tette hozzá.
A Vodafone konszolidált árbevétele 2023-ban 233,883 milliárd forintra csökkent az előző évi 287,747 milliárd forintról, az adózott eredmény 1,384 milliárd forintot tett ki a 2022-es 50,967 milliárd forint után.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Romániában drágulással indult az új év, de a miniszterelnök tetoválással is megerősítette, hogy az áfát nem emelik
Romániában befagyasztották a közalkalmazotti béreket, a nyugdíjakat és a családi…
Tovább olvasom >AM: megvannak a téli szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés első eredményei
Az élelmiszerbiztonság és a fogyasztók védelme 2024 téli ünnepi időszakában…
Tovább olvasom >Az LG immár a 13. egymást követő évben került be a Dow Jones Fenntarthatósági Világindexbe
Az LG Electronics (LG) ismét bekerült a Dow Jones Fenntarthatósági…
Tovább olvasom >