Megkezdődött a Belvárosi Sörfesztivál
Harminc hazai és nemzetközi sörfőzde több mint kétszázötvenféle sörkülönlegességét kóstolhatják meg az érdeklődők keddtől vasárnapig a Belvárosi Sörfesztiválon a Szabadság téren – közölte a rendezvényt támogató SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. az MTI-vel.
Budapest belvárosában immár kilencedik alkalommal nyitotta meg kapuit a Belvárosi Sörfesztivál, ahol a látogatókat hat napon keresztül több mint harminc sörfőzde kínálata, gasztronómiai élmények, sörismereti és zenés programok várják – olvasható a közleményben.
Mint írták, a fesztivál idén is reflektál a fogyasztói szokások változására, ugyanis egyre nagyobb népszerűségnek örvendenek a gyümölcsös, könnyed főzetek és az alkoholmentes alternatívák.
A szervezők minden évben újdonságokkal is készülnek: a kínálatban idén először szerepelnek sörkülönlegességek Skóciából, Írországból és Kínából, de a bajor, cseh, belga és hazai klasszikus söröket is megkóstolhatják az érdeklődők. A gasztronómiai élmények között a sör-sajt párosítás, a rumos kóstoló és különféle workshopok is szerepelnek.
A SPAR – a fesztivál főszponzoraként – ismét saját standdal jelentkezik, ahol a nagyközönség többek között a Happy Cherry és a Cute Grapefruit főzeteket – a rendezvény hivatalos söreit -, valamint a BE(ER) COOL LIGHT LAGER és a Free Flow alkoholmentes IPA termékeket is megkóstolhatja.
Bővebb információk a programról a www.sorfesztival.hu weboldalon találhatók – áll az összegzésben.
Kapcsolódó cikkeink
Újabb árcsökkenés a SPAR-nál: magyar tejtermékek lettek olcsóbbak
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Több mint 4,3 milliárd forintos beruházással megújult három Spar áruház
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >A rendszer szárnyakat ad
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >További cikkeink
Nagy István: a kormány célja, hogy tovább erősítse a magyar agrárium versenyképességét, és biztos alapokra helyezze a hazai mezőgazdaság jövőjét
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Egy hét múlva nagypéntek: megindult a húsvéti bevásárlási szezon
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Sikeresen zárult az ENAG a női agrárvállalkozók fejlesztéséért innovációs bootcamp Magyarországon
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >


