Még ezer új trafikba is kell kassza
December 18-án 992 trafik koncessziójára ír ki pályázatot a nemzeti fejlesztési miniszter. Ezek felszabadultak, mert a tulajdonos nem kezdte meg az árusítást fél éven belül, vagy az előző fordulókban nem volt érvényes pályázat.
Új koncessziós pályázati felhívást jelentetett meg a nemzeti fejlesztési miniszter. A „dohánytermék-kiskereskedelmi jogosultság átengedéséről” szóló kiírást 2013. december 18-án teszik közzé, összesen 992 trafikra lehet pályázni – írja az MTI.
A felszabadult jogok egy része az, amelyeknél az első két pályázati körben végül nem írták alá a szerződést. A koncessziók másik része azokra a településekre szól, ahol a 2. körben nem volt érvényes pályázat. Szintén pályázni lehet majd azokra a jogokra is, amelyeknél az első körben megkötött koncessziós szerződés megszűnt, mert az aláírásától számított 6 hónapon belül a jogosult nem kezdte meg a tevékenységét, vagy meghalt a nyertes egyéni vállalkozó.
Bővebben: http://www.onlinekassza.hu/
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Országos fogyasztóvédelmi ellenőrzés indult a visszaváltási díjakról
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >KSH: júliusban az előző év azonos időszakához mérten 1,0 százalékkal mérséklődött, az előző hónaphoz képest 2,0 százalékkal bővült az ipari termelés
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Németországban gyorsult az infláció augusztusban
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >