Már többen kattintanak a Facebookra, mint a Google keresőjére
Az amerikai felhasználók már nem a Google keresőjét, hanem a Facebook közösségi oldalt nyitják meg a legtöbbször – derül ki az Experian Hitwise webstatisztikáiból.
Az internetes látogatottsági statisztikákat készítő társaság év végi közleménye szerint 2010 januárja és novembere között a Facebook volt a leglátogatottabb oldal az amerikai netezők körében. Az Egyesült Államokban mért látogatások 8,93 százaléka erre az oldalra irányult, míg a Google.com 7,19 százalékos részesedésével a második helyre szorult vissza. Tavaly a Facebook.com webcím még csak a harmadik helyen állt a népszerűségi listán.
Hazai társaikhoz hasonlóan az amerikai internetezők is előszeretettel keresnek rá honlapok neveire: a Facebook közösségi szájt akárcsak tavaly, idén is a legtöbbet bepötyögött kifejezés volt a keresőkön. További változás, hogy a tíz legnagyobb amerikai webszájtra irányul a helyi netforgalom 33 százaléka, míg egy évvel korábban ez még csak 12 százalék volt – írja az Origo.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Visszatér a szilveszteri tűzijáték-vásár: december végén indul az ideiglenes értékesítés az áruházparkolókban
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Ötvenéves az első kelet-európai alkoholmentes sör
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Virsli: a sertésár már lefelé megy, a boltokban mégsem lesz olcsóbb – legkorábban tavasszal jöhet érdemi korrekció
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >
