Magyar Termék Nagydíjat nyert a PICK Májpástétomok termékcsalád
A Magyar Termék Nagydíj védjegy immár 12 éve tanúsítja a termékek folyamatosan ellenőrzött, kiemelkedően jó minőségét és megbízhatóságát.
A 2009. évi elismerésekkel együtt már 208 pályázat több ezer terméke nyerte el a Magyar Termék Nagydíjat, köztük a PICK több terméke, mint például – a teljesség igénye nélkül – a PICK Téliszalámi, a Mangalica kolbász, a Mangalica szalámi, a Snack termékcsalád, a Délhús Gála sült sonka és sült karaj, valamint a Ringa bacon.
A Magyar Termék Nagydíj 2009 átadására idén szeptember 2-án került sor az Országház Felsőházi termében, ahol Kovács László elnök-vezérigazgató vette át a PICK Májpástétomok termékcsaládért odaítélt idei nagydíjat.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Századvég: javult a lakosság saját anyagi helyzetének megítélése júliusban
Javult a lakosság saját anyagi helyzetének megítélése és a vállalatok…
Tovább olvasom >PET palackos üdítők csomagolását újítja meg a diszkontlánc
A Lidl Magyarország elkötelezett a saját márkás termékek csomagolásának optimalizálása…
Tovább olvasom >Magyar szakmai partnert választott a 11-szeres dán bajnok: együttműködésre lép a BioTechUSA és a Brøndby IF
Legendás dán labdarúgó egyesület felkészülését segíti idéntől a BioTechUSA: a…
Tovább olvasom >