Magyar ételkülönlegességeket is lehet kapni a szingapúri Food and Hotel Asia kiállításon
Idén is megnyílt Szingapúrban a Food and Hotel Asia (FHA) kiállítás, ahol az Agrármarketing Centrum Nonprofit Kft. (AMC) standján hat magyar kiállító van jelen – közölte az AMC az MTI-vel.
Kifejtették, FHA Ázsia egyik legjelentősebb nemzetközi szakmai kiállítása, a keddtől péntekig zajló eseményre több mint hatvanötezer látogatót várnak.
Szingapúr elosztó központ a régió többi állama felé és élelmiszerei csaknem 90 százalékát importálja, emiatt a kiállítás jó lehetőség az exportálni kívánó magyar élelmiszergyártóknak.
Az Agrármarketing Centrum közösségi standján többek között sajttal, mézzel, mangalicával, tokaji musttal és villányi borokkal várják a beszerzőket.
A hatvan négyzetméteres standon hat magyar kiállító és az Agrármarketing Centrum exportfejlesztési üzletága, a Hungarian Food Business Program mutatkozik be, folyamatosan regisztrálják a magyar termékek iránt érdeklődő beszerzőket – írták a közleményben.
Kapcsolódó cikkeink
Megnyílt a PLMA, 20 kiállító a magyar közösségi standon
A több mint 37 éves múltra visszatekintő PLMA World of…
Tovább olvasom >Megnyitott a SIAL China, hazánk is bemutatkozik
Prémium élelmiszerek és különlegességek is megjelennek az Agrármarketing Centrum közösségi…
Tovább olvasom >Hét magyar élelmiszeripari cég mutatkozik be a sanghaji SIAL kiállításon
A Hungarian Food Business Program (HFBP) keretében hét magyar vállalat…
Tovább olvasom >További cikkeink
Orbán Viktor: az árréscsökkentést új termékekre is be fogjuk vezetni, ha szükséges
Az árrésszabályozást fenn kell tartani, mert az indokolatlan áremelésekkel szemben…
Tovább olvasom >Egészséges, rostban és fehérjében gazdag húskészítményeket fejlesztettek ki Debrecenben
Új, egészségvédő, rostban és fehérjében gazdag, egyedi bioaktív hatóanyagokat tartalmazó…
Tovább olvasom >A német kiskereskedelmi forgalom csökkent áprilisban havi szinten
Németországban reálértéken 1,1 százalékkal csökkent a kiskereskedelmi forgalom áprilisban havi…
Tovább olvasom >