Magyar befektető adott el bevásárlóközpontot Spanyolországban
Sikeresen értékesítette a magyar tulajdonú GESTOR REAL ESTATE a spanyolországi Mazarrón Park kiskereskedelmi komplexumot a francia Epsilon 360° SCPI ingatlanalap számára egy „off-market” tranzakció keretében.
A Costa Cálida területén található központot 2018-ban a barcelonai ACTIV GROUP fejlesztette, majd a GESTOR négy éve, a Covid-járvány idején megvásárolta azt.
A Mazarrón Park elhelyezkedése kiváló, az Alicantét és Almeriát összekötő AP7-es autópálya közelében található, a helyi körforgalom mellett, közel olyan ismert láncok üzleteihez, mint a Mercadona és a Lidl. A komplexum egy ALDI üzletből, egy BP benzinkútból, egy Burger King étteremből és egy több, népszerű márkáknak otthont adó üzletet befogadó épületből áll. A 370 parkolóhellyel rendelkező, 100%-os kihasználtsággal működő park fontos célpont a helyiek és turisták számára egyaránt.
Mazarrón vonzó turisztikai központ, mely évente több mint egymillió látogatót fogad. A komplexum népszerűségét és forgalmának növekedését a közeli tengerpart és a szezonális látogatottság biztosítja.
Kapcsolódó cikkeink
BP benzinkutakon nyit boltokat a DIA Spanyolországban
A spanyolországi DIA szupermarketlánc és a BP együttműködésének köszönhetően egy…
Tovább olvasom >Egymillió adag ételt adományoz a brit Aldi rászorulóknak a nyári szünetben
Az Aldi tovább bővíti jótékonysági kezdeményezései körét: a diszkontlánc vállalta,…
Tovább olvasom >Földrengés rázta meg a magyarok kedvenc üdülőhelyét
5,5-es erősségű földrengés rázta meg ma reggel Dél-Spanyolország délkeleti partvidékét…
Tovább olvasom >További cikkeink
Nemzetközi felmérés: rekordmagas az utazási kedv Európában a globális feszültségek ellenére is
Az éghajlatváltozás, a globális bizonytalanságok és a geopolitikai zavarok ellenére…
Tovább olvasom >Új felmérés: a vásárlók nem kérnek a mérgező vegyszerekből
Egy új, öt országot érintő felmérés komoly aggodalmakat tárt fel…
Tovább olvasom >Marriott Residences márkanév alatt születik újjá a Körszálló
Új életre kel a budai látkép ikonikus eleme, a Körszálló.…
Tovább olvasom >