Magazin: Natúr termékek csodálatos világa
A tudatosan vásárlók száma rohamosan nő, és ez a tendencia nemcsak Magyarországra érvényes, hanem Európa számos országában megfigyelhető. A fogyasztók ma már sokkal tudatosabban választják ki kozmetikumaikat. Ők a legkevésbé árérzékeny vásárlók, és körükben nagyon divatos a natúr szappanok és más arc- és testápolási termékek használata.
A Virgin Oil Press Kft. saját gyártású és forgalmazású exkluzív minőségű termékekkel van jelen ezen az egyre bővülő piacon. A cég által gyártott termékekben csak a saját hideg sajtolással kinyert olajaikat használják a kozmetikumok alapanyagaként. Szappanjaik nem tartalmaznak tartósítószereket, mesterséges színezékeket. A termékek kellemes illatát pedig a természetes és 100%-os tisztaságú illóolajak biztosítják. Termékfejlesztéseik során mindig elsődleges szempontot jelent a minőség és az alaposság. Jelenleg kétféle szőlőmagolaj-alapú szappanjuk van (natúr és bőrradírozó), de szeretnék a palettát bővíteni a közeljövőben.
– Hiszek abban, hogy az általunk használt természetes összetevőkben rejlő esszenciális tápértékek önmagukban is elegendők a szépség és egészség megőrzéséhez. A minőség a mi legnagyobb reklámunk, hiszen aki egyszer megveszi és kipróbálja a termékeinket, abból visszatérő és elkötelezett vásárló lesz. Az emberek pedig ajánlják egymásnak, a hírünk szájról szájra terjed, és ez számunkra a legnagyobb promóció – vallja Pinczés Marianna, a Virgin Oil Press Kft. tulajdonos, ügyvezetője.
A termékek csomagolásai letisztultabbak lettek az elmúlt időszakban, a fehér és natúr mellett a pasztellszínek dominálnak, kevés felirattal. Az eladási csatornák tekintetében változás következett be. A termékeket eddig főleg natúr- és bioboltok, herbáriák értékesítették, de szépen lassan bekerültek a nagyobb üzletláncok polcaira is. A cég nagy hangsúlyt fektet emellett a webshop fejlesztésére, és jelenleg egy nagyobb fejlesztési projektet valósít meg az oldalon, valamint a hozzá kapcsolódó online marketingfelületeken. A Facebookon is aktív közösségi életet él a cég, ahol kérdésekre válaszolnak, cikkeket töltenek fel, sőt sokszor recepteket is. Tervezik egy receptkönyv kiadását is a közeljövőben, melyben szépségápolási tanácsokkal és ötletekkel is elő fognak rukkolni – ismerteti terveiket Pinczés
Marianna.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Imádják a nyereményjátékokat a magyar vevők egy friss kutatás szerint
Szinte minden magyar vásárló hajlandó többet költeni, ha ezzel nyerési…
Tovább olvasom >Indul a „Micsoda malacunk van!” sertéshús-népszerűsítő kampány
A magyar termékek vásárlása a nemzetgazdaságot támogatja, munkahelyek megtartását segíti,…
Tovább olvasom >KPMG: Egyszerre optimisták, aggódnak és izgatottak a magyarok, ha AI-ról van szó
A KPMG és a Melbourne-i Egyetem közös nemzetközi kutatása szerint…
Tovább olvasom >