Magazin: A Matusz-Vad Zrt. megjelenése a SIRHA szakkiállításon
Bruszt László, a Matusz-Vad Zrt. értékesítési igazgatója nyilatkozott lapunknak a cég megjelenéséről a SIRHA szakkiállításon:
Meggyőződésünk, hogy a piac folyamatosan növekvő szereplőjeként nem hagyhatunk ki egy olyan szakkiállítást, mint a SIRHA Budapest. A Hoventa – ezen korábban rendszeresen részt vettünk – és más kiállítások összevonása számunkra előnyös lépés volt; tevékenységünk szélesebb vertikumát tudjuk így bemutatni, és lehetőségünk nyílik a vevői igények hatékonyabb felmérésére is.
Idén 20 éves a Matusz-Vad, az ünnephez illő lesz a megjelenésünk is! 400 négyzetméteres standon várjuk a látogatókat, koncepciónk szerint ezúttal főbb beszállítóinkkal együtt. A partnerkapcsolataink építése mellett elsődleges céljaink közé tartozik újdonságaink bemutatása, elhozzuk a 2014-es stratégiánkhoz illeszkedő új termékcsaládjainkat. Új csatornákat szeretnénk nyitni az értékesítésünkben, több fejlődő területben is látunk ugyanis fantáziát. Ilyen a pizzázók szegmensének ellátása, a minőségi hotel reggeliztetés támogatása és portfóliónkat a magas minőségű előhűtött marhahúsok termékcsoportjával is gazdagítani kívánjuk.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Beérkeztek az első pályázatok a kistelepülések italüzleteinek 3 milliós támogatására
Beérkeztek az első pályázatok a kistelepülések italüzleteinek 3 milliós támogatására,…
Tovább olvasom >Harmadik lett a Tokaji borvidék fenntartható turisztikai projektje egy világversenyen
A természet és táj kategóriában harmadik lett a Tokaji borvidék…
Tovább olvasom >A nők döntik el, hova utazik a család 2025-ben
A ’hová menjünk nyaralni?’ kérdés valószínűleg sokkal gyakrabban hagyja el…
Tovább olvasom >