Libanoni luxusszállodatulajdonos veheti meg a budapesti Intercontinentalt
A Morgan Stanley ingatlanalapja 7 szállodai egységének eladása mellett döntött. A lépésre a bank megrendült anyagi helyzete miatt kerülhetett sor.
A Morgan Stanley ingatlanalapja (MSREF) 450 millió euró értékben eladott hét európai szállodát  A tranzakció a budapesti Intercontinental mellett a lánc amszterdami, bécsi, frankfurti, madridi, valamint római egységét érinti, de a legnagyobb fogásnak a nagy múltú cannes-i Carlton számít.
A PropertyWeek.com meg nem erősített információja szerint a vevő Toufic Aboukhater libanoni üzletember, aki korábban több londoni luxusszállodát is birtokolt már. A Morgan Stanley egyéb jövedelmező szállodai tulajdonrészét is értékesíti a közeljövőben – írja a PropertyWeek.com nyomán a Világgazdaság Online.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Nagy Márton: újabb lépés a turizmus fejlesztésében
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Átgondolt koncepció, letisztult stílus
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >Antal Ferenc: a Budapest Airport visszavásárlásával időszerűvé vált, hogy a repteret „becsatornázzák a már meglévő vasúti hálózatba”
🎧 Hallgasd a cikket: Lejátszás Szünet Folytatás Leállítás Nyelv: Auto…
Tovább olvasom >
					
					
					