Két szűk esztendő után tavaly újra nőtt a kiskereskedelmi forgalom Oroszországban
Tavaly decemberben Oroszországban nagyobb volt a vártnál a kiskereskedelmi forgalom növekedése, míg a munkanélküliség a várakozásoknak megfelelően stagnált.
Tavaly decemberben az ország kiskereskedelmi forgalma 3,1 százalékkal bővült éves szinten a novemberi 2,7 százalék növekedés után. Elemzők némileg kisebb, 3 százalékos forgalomnövekedésre számítottak decemberre.
Oroszországban tavaly 1,2 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom, miután 2016-ban 4,6 százalékkal, 2015-ben pedig 10 százalékkal csökkent. (MTI)
Kapcsolódó cikkeink
Éves szinten gyorsult, de februárhoz képest visszaesett a kiskereskedelmi forgalom – ágazati kitekintő
Várakozásunknak megfelelően gyengébb adatok érkeztek a boltokból: 0,6%-kal csökkent a…
Tovább olvasom >KSH: februárban a kiskereskedelmi forgalom az előző év azonos időszakit 3,3 százalékkal haladta meg, az előző hónaphoz képest 0,6 százalékkal mérséklődött
Februárban a kiskereskedelem forgalmának volumene a nyers adat szerint 0,2…
Tovább olvasom >NGM: februárban több mint 3 százalékkal bővült a kiskereskedelmi forgalom – folyamatos a fogyasztói bizalom erősödése
Az év első két hónapjában a kiskereskedelmi forgalom volumene 4…
Tovább olvasom >További cikkeink
Több mint 13 tonna adomány gyűlt össze a NOE és a CBA közös húsvéti akcióján
Több mint 13 tonna adomány gyűlt össze a Nagycsaládosok Országos…
Tovább olvasom >A digitális detox a húsvéti böjt idején: az addiktív telefonhasználat sokkal súlyosabb és általánosabb probléma, mint gondoljuk
A húsvéti böjt hagyományosan a befelé fordulás, a lemondás és…
Tovább olvasom >Kegyetlen április fagykárok: akár 100%-os terméskiesés is előfordulhat
Az április eleji tavaszi fagyok ismét komoly problémát okoztak a…
Tovább olvasom >