Kapcsolódjon Ön is német élelmiszeripari cégekkel
A GEFA Exportservice GmbH a Német-Magyar (valamint a Német-Szlovák) Ipari és Kereskedelmi Kamarával együttműködésben szakmai utat szervez élelmiszeripari német vállalatok számára Magyarországra és Szlovákiába a Német Élelmezésügyi és Mezőgazdasági Minisztérium (BMEL) megbízásából.
Az üzleti partnereket (főként forgalmazókat, importőröket) kereső német élelmiszeripari vállalkozások képviselőivel a magyar szakemberek 2024. március 18-án és 19-én, budapesti kapcsolatépítő rendezvényen találkozhatnak.
A részt vevő német vállalatok:
- Becksteiner Winzer eG – fehérbor, rozébor, vörösbor, pezsgő
- KFT Bleichhof – szárított gyümölcsök, pl. almachips és gyümölcslevek
- Lay Gewürze GmbH – fűszerkeverékek, alap- és zöldfűszerek, fűszerpácok és aromák
- Süßwarenfabrik Rudolf Hoinkis GmbH – drazsék, cukorkaáruk, gyermek cukorkatermékek, Liebesperlen, pasztillák, dekorációs termékek
- Wolfram Berge GmbH & Co. KG – prémium szószok – főként sajtok és halak kísérőjeként, delikatesz termékek
További információt a kínált termékekről és a keresett üzleti kapcsolatokról a fenti cégek nevére kattintva talál.
Részvételi információk:
- a megbeszéléseken való részvétel ingyenes, de előzetes (kamaránk által visszaigazolt) regisztrációhoz kötött
- jelentkezés az online jelentkezési lap kitöltésével lehetséges: regisztráció
Jelentkezési határidő: 2024. február 27.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Nébih: 2025-től az élelmiszerlánc-felügyeleti díj bevallásokat már a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz kell benyújtani
A 2025. évi élelmiszerlánc-felügyeleti díj bevallásokat már a Nemzeti Adó-…
Tovább olvasom >A fenntartható táplálkozásról szólnak a Mezőgazdasági Múzeum farsangi programjai
A fenntartható életmódot, táplálkozást igyekszik bemutatni a gyerekeknek a Mezőgazdasági…
Tovább olvasom >Fidelity Elemzői Felmérés: Kína – merre keresgéljenek a befektetők a változások közepette?
Kína egy sor gazdasági kihívással néz szembe − a lakáspiac…
Tovább olvasom >