Jelentősen nőtt a Hungary Meat Kft árbevétele
A Hungary Meat Kft. tavaly 74 milliárd forint árbevételt ért el, 27 százalékkal többet a 2010-esnél – közölte a társaság hétfőn az MTI-vel.
A társaság az idén további, 10-15 százalékos árbevétel növekedéssel számol, miután a tervek szerint a cég termelését is 5-10 százalékkal növekszik. Az idén heti 25.000 darabos vágásszámot kívánnak elérni, jövőre pedig már 30 ezer sertés vágását tervezi a cég – tájékoztatott Marcello Pini, a cég vezetője.
A termelés 80 százalékát külpiacon értékesíti az olasz Pini cégcsoporthoz tartozó magyar vállalat. A társaság termékeit Japánban, Dél-Koreában, Honkongban, Taiwanon, Dél-Afrikában, és Európában főként Olaszországban, Spanyolországban, Oroszországban, Ukrajnában, Szlovákiában és Romániában értékesíti. (MTI)
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Százezrével vásároljuk a speciális élelmiszereket
Intelligens keresőt vezet be a Kifli.hu a speciális étrendet követők…
Tovább olvasom >12 358 rászoruló lakhat jól a Tesco és vásárlói által két nap alatt gyűjtött élelmiszerekből
A tavalyi mennyiséghez képest 100 tonnával több adomány érkezett a…
Tovább olvasom >„Mancs a bajban!” – tízezrek fogtak össze a menhelyi állatokért
Sikerrel zárult a SPAR Magyarország és az Országos Állatvédőrség Alapítvány…
Tovább olvasom >