Itt az újabb Forgó Morgó rajzpályázat
A nagy sikerű 2015-ös és 2016-os rajzpályázatok után itt az újabb lehetőség a gyerekek részére, hogy rajztudásukról számot adjanak. A pályázat kiírója, az APPLiA Magyarország Egyesülés korábbi hagyományait követve a harmadik Forgó Morgó mesekönyvet is gyerekrajzokkal tervezi illusztrálni.
A Lehetséges? címet viselő mesekönyvet, ahogy a korábbi Forgó Morgó a tengeren, és a Körforgó Morgó, az új barát történeteket is, Mészáros Fanni írta (a szerző jogász-közgazdász, alkalmazott környezetkutató, az APPLiA Magyarország cégvezetője). Az új történethez, melynek fő környezetvédelmi témája a vízhez kapcsolódik, december 14-ig várják az alkotásokat, illusztrációkat. Az eredményhirdetés és a könyv bemutatója 2019-ben a Víz Világnapja kapcsán kerül megrendezésre. A pályázat fődíja idén is egy egyhetes horvátországi családi nyaralás.
A pályázat részletei megtekinthetők a http://forgomorgo.hu/aktualis-palyazatok oldalon. Friss hírekért kövessék a pályázat fő kommunikációs csatornáját, a Forgó Morgó pályázat facebook-oldalát.
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Fitch: élénkülő világgazdaság a vámháborús enyhülés nyomán – Kína és az USA húzhatja a növekedést
A vártnál erősebb gazdasági teljesítményre számít 2025-ben a Fitch Ratings:…
Tovább olvasom >A dinnyeimport mennyisége 51 százalékkal csökken
A tavalyihoz képest a dinnyeimport mennyisége 51 százalékkal csökkent, ami…
Tovább olvasom >A fogyasztóvédelmi hatóság is ellenőrzi a görögdinnyéket a nyári időszakban
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) és a kormányhivatalok…
Tovább olvasom >